2021. november 7.-14. ÉVKÖZI 32.VASÁRNAP

ÉVKÖZI 32.VASÁRNAP

VASÁRNAP (november 7.)

8.30: Fenyőfalvi, Novák és Csorba család élő és † tagjaiért

SZERDA (november 10.)-Nagy Szent Leó pápa és egyháztanító e.

18.00: † Gál nagyszülőkért

CSÜTÖRTÖK (november 11.)

PÉNTEK (november 12.)-Szent Jozafát püspük és vértanú e.

18.00: † Édesapa lelki üdvéért

VASÁRNAP (november 14.)-Évközi 33. vasárnap

8.30: Hálából 40. házassági évfordulóra

18.00: Kövér és Csanda család elhunytjaiért

·       Ma délelőtt, a szentmise után szeretettel hívjuk a Testvéreket a közösségi házba a „VÁRUNK” programra, ahol lesz ismerkedés, beszélgetés, játék. Szervező Udvardy Zoltán. A program kb. 13 óráig tart.

·       November 12-én pénteken a 2.csoport következik a takarításban, köszönjük szépen!

·       Az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség november 13-án szombaton tartja őszi ifjúsági találkozóját. A kismarosi művelődési házba várják a fiatalokat 12 éves kortól. A program 9 órakor kezdődik és a 16 órai szentmisével zárul. Részletek a közösség facebook oldalán és a mente.hu oldalon olvashatók.

·       Két hét múlva, november 20-án szombaton szeretnénk rendbe rakni a plébánia és a templom  környékétösszeszedni a faleveleket. Ehhez kérjük a kedves Testvérek segítségét! 9 órától tervezzük a munkát, előre is köszönjük!

·       November 21-én vasárnap délután 1/2 4-kor a Gödi Gaude kórus 20 éves jubileumi koncertje lesz itt a templomban, melyre szeretettel hívjuk a Testvéreket!

·       A megrendelt naptárak, kalendárium, valamint az Élő Kenyér újság átvehető a sekrestyében.

·       Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!