2021. október 31.-november 7. ÉVKÖZI 31.VASÁRNAP

2021.  október 31.-november 7.

ÉVKÖZI 31.VASÁRNAP

VASÁRNAP (október 31.)

8.30: † Szülőkért, Anna és Medárd  lelki üdvéért

18.00: † Szülőkért és nagyszülőkért

HÉTFŐ (november 1.)-Mindenszentek ünnepe, parancsolt ünnep!

8.30: † Szülőkért és testvérért

KEDD (november 2.) – Halottak napja

19.00: Csender Károly lelki üdvéért

SZERDA (november 3.)

18.00: † Molnár András, szülei és 3 testvér lelki üdvéért

CSÜTÖRTÖK (november 4.)

PÉNTEK (november 5.)-Szent Imre herceg ü.

18.00: 100 éve született † Szabó Nándorné Újhelyi Mária lelki üdvéért

VASÁRNAP (november 7.)-Évközi 32. vasárnap

8.30: Fenyőfalvi, Novák és Csorba család élő és † tagjaiért

18.00: Hívekért

·       Ma délután 3 órakor játékos foglalkozás lesz azokkal az önkéntesekkel, akik nyáron a nyelvi tábort szervezték, szeretettel várjuk erre a gyerekeket és fiatalokat.

·       Ma délután 4 órakor a Rózsafüzér Társulat éves gyűlése lesz itt a templomban.

·       mai perselygyűjtést a templomtető felújítására fordítjuk, előre is köszönjük adományaikat!

·      November 1-én, Mindenszentek ünnepén délután 3 órakor az Új temető ravatalozójánál megemlékező imádkozás lesz halottainkért, majd utána lesz a síremlékek megáldása.

·       November 5-én pénteken az 1.csoport következik a takarításban, köszönjük szépen!

·     November 6-án lesz a Túrakör következő kirándulása a Börzsönybe, a Koppányok környékére. A táv kb. 14 km. Utazás autókkal, találkozó 8.30-kor a felsőgödi Autópihenőben.

·       November 7-én a fél 9-es szentmise után szeretettel hívjuk a Testvéreket a közösségi házba a „VÁRUNK” programra, ahol lesz ismerkedés, beszélgetés, játék. Szervező Udvardy Zoltán. A program kb. 13 óráig tart.

·       A megrendelt naptárak, kalendárium, valamint az Élő Kenyér újság átvehető a sekrestyében.

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!