2021. október 10.-17. ÉVKÖZI 28. VASÁRNAP

SZERDA (október 13.)

18.00: Göntér és Gárdonyi család elhunytjaiért

CSÜTÖRTÖK (október 14.)

18.00: Csendes szentségimádás (előtte 17.30 Rózsafüzér)

PÉNTEK (október 15.)

18.00: † Szülőkért és testvérekért

VASÁRNAP (október 17.)-Évközi 29. vasárnap

8.30: Hálából házassági évfordulóra

18.00: † Berecz János és Berecz Jánosné lelki üdvéért

·       Októberben a rózsafüzért szerdán-csütörtökön-pénteken fél 6-tól imádkozzuk.

·       Október 15-én pénteken a 2.csoport következik a takarításban, köszönjük szépen!

·       Szombatonként egész napos szentségimádás van templomunkban  reggel 6-tól este 20 óráig.

·       Középiskolás hittan indul a plébánián hétfőnként 18 órától. Az első alkalom okt. 11-én, holnap lesz, Burger Kati néni várja szeretettel a fiatalokat!

·       Okt.13-án szerdán este 7 órakor szülői értekezlet lesz a májusban elsőáldozásra készülő gyermekek szülei számára, itt a templomban.

·       Ugyancsak szerdán este 7 órakor a közösségi házban biblia óra lesz, szeretettel várjuk az érdeklődőket.

·       Jegyes oktatás indul azoknak a pároknak, akik jövőre szeretnének házasságot kötni. Jelentkezni Wagner Mihály diakónus testvérünknél lehet.

·       Várhatóan tavasszal kezdődik templomunk tetőszerkezetének felújítása. Októbertől kezdődően minden hónap utolsó vasárnapjának perselygyűjtését erre a célra szeretnénk félretenni. Ezen kívül akinek lehetősége van és szeretné támogatni a felújítást, megteheti sárga csekkes befizetéssel, vagy átutalással is. Előre is köszönjük adományaikat!

·       Kérjük, aki a megrendelt Élő Kenyér újságot még nem vitte el, jöjjön érte a sekrestyébe!

·       A kinyomtatott hirdetések hátul a tartókban megtalálhatók, kérjük vigyék el magukkal.

Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!