2021. szeptember 19.-26. ÉVKÖZI 25. VASÁRNAP

SZERDA (szeptember 22.)

18.00: † Illés Zoltán lelki üdvéért, élő és † családtagokért

CSÜTÖRTÖK (szeptember 23.)

PÉNTEK (szeptember 24.)-Szent Gellért püspök és vértanú ü.

18.00: Gyermekáldásért

VASÁRNAP (szeptember 26.)-Évközi 26. vasárnap

8.30: Elsőáldozókért

18.00: Szűzanya tiszteletére

·       Szeptember 24-én pénteken a 3.csoport következik a takarításban, köszönjük szépen!

·     Túrakör következő kirándulása szept.25.-én szombaton lesz a Rám-szakadékhoz. A táv kb. 12 km, a szintkülönbség kb. 450 m. Utazás autókkal, találkozó Alsógödön a Kossuth téri parkolóban 8.30-kor. Szeretettel várják a túrázni vágyókat!

·   Szept. 26-án vasárnap este 7 órakor a Gödön élő, és 2020-ban Kossuth-díjat kiérdemlő Kolonits Klára áriaestjére kerül sor itt templomunkban. Mindenkit szeretettel várunk!

·    Imakilencedet indítunk október 8.-a, Magyarok Nagyasszonya ünnepéhez kapcsolódóan. A mai  szentmise után Váraljai Istvánné Teréz rövid megbeszélésre kéri mindazokat, akik az előző években is részt vettek ebben, valamint várunk új jelentkezőket is!

· Templomunk Szent Imre Kamarakórusa szeretettel várja olyan új kórustagok jelentkezését,  akik szívesen részt vennének a  kórus munkájában és a zenei szolgálatban. A próbák keddenként este 20 órától vannak a közösségi házban.

· Szept. 3.-tól újraindult a baba-mama klub a felsőgödi plébánián. Az alkalmak péntekenként 10-12 óra között vannak. Szeretettel várják az édesanyákat és gyermekeiket Alsó- és Felsőgödről egyaránt. Részletek a hirdetőtáblán találhatók.

·       Október 2-án újraindul a szombati egész napos szentségimádás!

·       Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!