2021. szeptember 12.-19. ÉVKÖZI 24. VASÁRNAP

2021.  szeptember 12.-19.

VASÁRNAP (szeptember 12.)

8.30: NEM LESZ SZENTMISE!

SZERDA (szeptember 15.)-Fájdalmas Szűzanya e.

18.00: † Szülők lelki üdvéért

CSÜTÖRTÖK (szeptember 16.)

PÉNTEK (szeptember 17.)

18.00: † Gyimesi György lelki üdvéért

VASÁRNAP (szeptember 19.)-Évközi 25. vasárnap

8.30: Tóth István és neje Erzsébet lelki üdvéért

18.00: Takács és Papp család † és élő családtagjaiért

·       Szeptember 17-én pénteken az 2.csoport következik a takarításban, köszönjük szépen!

·       Templomunkban szept. 26-án a reggeli szentmisében lesz a gyermekek elsőáldozása, imádkozzunk értük!

·       Szept. 15-én szerdán este 7 órakor szülői értekezlet lesz az elsőáldozásra készülő gyermekek szülei számára.

·       Szept. 3.-tól újraindult a baba-mama klub a felsőgödi plébánián. Az alkalmak péntekenként 10-12 óra között vannak. Szeretettel várják az édesanyákat és gyermekeiket Alsó- és Felsőgödről egyaránt. Részletek a hirdetőtáblán találhatók.

·       A sekrestyében megtekinthetők a jövő évi naptárak és kalendárium. Aki rendelni szeretne, kérjük iratkozzon fel. Csak annyit rendelünk meg, amennyire igény lesz.

·       Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!