2021. szeptember 5.-12. ÉVKÖZI 23. VASÁRNAP

2021.  szeptember 5.-12.

VASÁRNAP (szeptember 5.)

8.30: † Nagymamáért

/Tanévkezdés alkalmából diákok és tanszerek megáldása/

18.00: NEM LESZ SZENTMISE!

SZERDA (szeptember 8.)-Szűz Mária születése, Kisboldogasszony ü.

18.00: † Mihály nagyszülőkért

CSÜTÖRTÖK (szeptember 9.)

PÉNTEK (szeptember 10.)

18.00: † Imréért

VASÁRNAP (szeptember 12.)-Évközi 24. vasárnap

8.30: NEM LESZ SZENTMISE!

·       Szeptember 10-én pénteken az 1.csoport következik a takarításban, köszönjük szépen!

·       A Kongresszus miatt változik a vasárnapi miserend:

- ma este (szept.5.) elmarad a szentmise!

-  szept. 12.-én csak 18 órakor Felsőgödön lesz szentmise, a délelőtti misék mindkét helyen elmaradnak.

-  a szombat esti szentmise Alsógödön 18 órakor meg lesz tartva!

·       Azok számára, akik a plébániai csoporttal regisztráltak a kongresszusra, pénteken a mise után rövid tájékoztatót tartunk a szombati és vasárnapi programmal és az odajutással kapcsolatban.

·       Szept. 3.-tól újraindult a baba-mama klub a felsőgödi plébánián. Az alkalmak péntekenként 10-12 óra között vannak. Szeretettel várják az édesanyákat és gyermekeiket Alsó- és Felsőgödről egyaránt. Részletek a hirdetőtáblán találhatók.

·       Szept. 11-én szombaton tartják a Hétkápolna búcsú szentmiséjét 18 órától, melyet dr. Varga Lajos váci segédpüspök atya mutat be. A mise után egy órás szentségimádás kezdődik. 12-én vasárnap a kongresszus miatt nem lesz szentmise a kegytemplomnál.

·       Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!