2021. augusztus 29.- szeptember 5. ÉVKÖZI 22. VASÁRNAP

2021. augusztus 29.- szeptember 5.

VASÁRNAP (augusztus 29.)

18.00: † Szülőkért és családtagokért

SZERDA (szeptember 1.)

18.00: † Gál édesapáért és édesanyáért

CSÜTÖRTÖK (szeptember 2.)

PÉNTEK (szeptember 3.)-Nagy Szent Gergely pápa és egyháztanító e.

18.00: † Eszter lelki üdvéért

VASÁRNAP (szeptember 5.)-Évközi 23. vasárnap

8.30: † Nagymamáért

18.00: NEM LESZ SZENTMISE!

·       Szeptember 3-án pénteken a 4.csoport következik a takarításban, köszönjük szépen!

·       Az elsőpénteki beteglátogatás pénteken 10 órától lesz, lehet még betegeket bejelenteni a sekrestyében.

·       Pénteken elmarad az irodai ügyfélfogadás.

·       tanévkezdés alkalmából jövő vasárnap a diákok és tanszerek megáldása lesz a mise végén!

·       Az Eucharisztikus Kongresszusra még ma éjfélig lehet egyénileg regisztrálni.

·       A Kongresszus miatt változik a vasárnapi miserend:

- szept. 5-én 8.30-kor Felsőgödön, 10.30-kor Alsógödön lesznek szentmisék. Az esti szentmise Felsőgödön elmarad.

-  szept. 12.-én csak 18 órakor Felsőgödön lesz szentmise, a délelőtti misék mindkét helyen elmaradnak.

-  a szombat esti szentmisék mind a két hétvégén Alsógödön 18 órakor meg lesznek tartva!

·       Azok számára, akik a plébániai csoporttal regisztráltak a kongresszusra, pénteken a mise után rövid tájékoztatót tartunk a nyitómisével és odajutással kapcsolatosan.

·       Szept. 3.-tól újraindul a baba-mama klub a felsőgödi plébánián. Az alkalmak péntekenként 10-12 óra között lesznek. Szeretettel várják az édesanyákat és gyermekeiket Alsó- és Felsőgödről egyaránt. Részletek a hirdetőtáblán találhatók.

·       Szept. 2-án csütörtökön este 7 órakor Szászvárosi Sándor és a Custos Consort Régizene Együttes ad koncertet az alsógödi templomban. A belépés díjtalan, szeretettel várjuk a Testvéreket!

·       Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!