2021. augusztus 15.-22. NAGYBOLDOGASSZONY FŐÜNNEPE

SZERDA (augusztus 18.)

18.00: Daubner család † és élő tagjaiért

CSÜTÖRTÖK (augusztus 19.)

PÉNTEK (augusztus 20.)-SZENT ISTVÁN KIRÁLY FÜ.

8.30: Ünnepi szentmise

VASÁRNAP (augusztus 22.)-Évközi 21. vasárnap

8.30: † Zábrádi István, neje Acskádi Mária és fiuk István lelki üdvéért

18.00: † Berecz Mihály és Mihályné lelki üdvéért

·       Augusztus 19-én csütörtök este 7 órától a 2.csoportot kérjük szépen a takarításra, köszönjük szépen!

·       Aug. 20-án pénteken 10.30-kor az alsógödi templomban Marton Zsolt püspök atya ünnepi szentmisét mutat be a templom felszentelésének 25. évfordulója alkalmából. Mindenkit szeretettel hívunk erre a szentmisére és az ezt követő ebédre!

·       A NEK Titkárság a szeptemberi Eucharisztikus Kongresszus programjaira, így a Ferenc pápa által celebrált zárómisére is, augusztus 29-ig várja a jelentkezéseket. A szervezés megkönnyítése miatt kérik, hogy minél korábban jelentkezzenek a résztvevők, ugyanakkor a helyek kiosztásánál is elsőbbséget élveznek a korábban regisztráltak. A kongresszuson, a nyilvános szentmiséken és az eucharisztikus körmeneten való részvételünkkel tegyünk tanúságot hitünkről a világ felé! A pontos program és a jelentkezéshez szükséges minden információ elérhető a kongresszus honlapján, az iec2020.hu oldalon.

·       A sekrestyében megtekinthetők a jövő évi naptárak és kalendárium. Aki rendelni szeretne, kérjük iratkozzon fel. Csak annyit rendelünk meg, amennyire igény lesz.

·       Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!