HIRDETÉS 2021. június 6.-13. KRISZTUS SZENT TESTE ÉS VÉRE - ÚRNAPJA

SZERDA (június 9.)

18.00: Édesanya gyógyulásáért

CSÜTÖRTÖK (június 10.)

PÉNTEK (június 11.) -JÉZUS SZENT SZÍVE FŐÜ.

18.00: † Dezső lelki üdvéért és Márta gyógyulásáért

VASÁRNAP (június 13.)

8.30: Éváért és családjáért, valamint Édesanya halálának 50.évfordulójára

18.00: Takács és Papp család élő és † tagjaiért

·       Június 11-én pénteken tartjuk templomunk búcsúját. Ebből az alkalomból az ünnepi szentmisét Ország Tibor atya fogja bemutatni. Tibor atya ebben a szentmisében ünnepli pappá szentelésének 40. évfordulóját.

·       Június 13-án vasárnap 13 órától a templombúcsú alkalmából családi délutánra hívjuk a testvéreket, családokat a plébánia udvarára. A gulyásebédhez kérjük mindenki hozzon magával tányért és evőeszközt! Az ebéd mellé szívesen fogadunk a hölgyektől süteményt, az uraktól pedig italt, üdítőt.

·       Június 11-én  pénteken a 4.csoport következik a takarításban, előre is köszönjük!

·       Az Észak-Duna Menti Nagyboldogasszony Közösség szeretettel várja a 12 év feletti fiatalokat a nyári táborába, július 6-tól 11-ig Nagymarosra. Jelentkezni június 27.-ig lehet. Bővebb információk a hirdetőtáblán, és a mente.hu honlapon, illetve az Észak-Duna facebook oldalán  olvashatók.

·       A Túrakör következő kirándulása június 12-én szombaton lesz Salgótarján környékére. Az útvonal: Somoskői vár - Salgó vára - Boszorkány-kő - Zagyva-forrásvidék - Medves-fennsík - Somoskő. Táv: kb.16 km, szint kb. 400 m. Utazás autókkal, találkozó 8 órakor a felsőgödi Autópihenőben. Részletekért Paulik Pétert lehet keresni!

·       Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!