HIRDETÉS 2021. május 16.-23. URUNK MENNYBEMENETELE

18.00: Gödön vonatbalesetben elhunytak lelki üdvéért és családjaikért

VASÁRNAP (május 23.)-PÜNKÖSDVASÁRNAP

18.00: Dr.Mácsik István lelki üdvéért, valamint élő és † hozzátartozókért

·       Május a Szűzanya hónapja, minden nap (vasárnap kivételével) este 6 órakor imádkozzuk a lorettói litániát, szerdán és pénteken a szentmisék után lesz a litánia.

·       Május 21-én pénteken az 1.csoport következik a takarításban, előre is köszönjük!

·       Szombaton csendes szentségimádás lesz reggel 6-tól 20.00-ig.

·       Örömmel hirdetjük, hogy legkorábban 2022. szeptember 1-jén megnyílik Gödön a Szent Margit Katolikus Óvoda. Azoknak a szülőknek, akik ide szeretnék iratni gyermeküket, egy szándéknyilatkozatot kell kitölteni. Ez megtalálható a kijáratnál, vagy a sekrestyében. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.

·       Még a mai napon lehet csatlakozni  a Közbenjáró Imahadjárat a Családokért kezdeményezéshez, mely május 30. és június 26. között lesz. Jelentkezni hátul az űrlap kitöltésével, vagy a levelezőlistán lehet.

·       A legújabb püspöki rendelkezés szerint a vasárnapi szentmisén való részvétel kötelezettsége alóli felmentés a Váci Egyházmegyében továbbra is érvényben van. Ismét tarthatók a plébániákon kö zösségi összejövetelek, viszont a létszám sem szabadtérensem zárt térben nem haladhatja meg a 20 főt!

·       Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!