Búzavirág Csoport

Búzavirág Csoport

Kategória: Hídetések
Megjelent: Írta: Heltovics Ede
Búzavirág Csoport!
 
Felsőgödön 2015. február 23 -tól  május 11-ig lehetőség nyílt a Szentlélek szeminárium elvégzésére.  Szép számmal elvégeztük a szemináriumot és a küldetésnek megfelelően immáron elmúlt 5 éve, hogy minden hónapban egy hétfő este összejövünk és kiscsoport keretében imádkozunk, elmélkedünk, bibliai témákat dolgozunk fel, meghallgatjuk egymás nehézségeit. Mindig van imafelelős aki a hónap folyamán imádkozik a csoport tagokért és családjainkért, van témafelelős aki készül a következő alkalomra és van kapcsolattartó aki lelki tartalmakkal látja el a csoport tagokat és emlékeztetőket küld az alkalmakról, az esetleges változásokról. 
Hálát adunk a jó Istennek, hogy ennyi éven át eleget tudunk tenni a meghívásnak és Isten nevében, szeretetében hónapról - hónapra találkozunk. 
 

Tordon Ákos: Búzavirág

Az ég madara megkérdezte a búzavirágot:
- Tán az ég virága vagy, búzavirág? Mert olyan kék vagy, akár az ég.
- A föld virága vagyok - felelte a búzavirág -, de szeretem az eget. S az ég nekem adta színét, mert ő is szeret engem.
- S nem fáj, hogy oly messze vagy tőle?
- Nem vagyok messze tőle, hiszen itt van a fejem felett, ennél közelebb soha se lehetünk egymáshoz.
Az ég madara az eget is meg akarta kérdezni. De közte s az ég között mérhetetlen volt a távolság
.

. Minden jog fenntartva | JOGI NYILATKOZAT