HIRDETÉS 2019. február 3-10. ÉVKÖZI 4. VASÁRNAP

HIRDETÉS 2019. február 3-10.

VASÁRNAP (február 3.)

8.30: Hálából

18.00: Ocskai Irén Mária lelki üdvéért

SZERDA (február 6.)

7.00: Édesapa halálának 50. évfordulójára

CSÜTÖRTÖK (február 7.)

PÉNTEK (február 8.)

18.00: † Kiss Szülőkért

VASÁRNAP (február 10.) - ÉVKÖZI 5. VASÁRNAP

8.30: Hálából

18.00: †Szabó Nándor és neje Újhelyi Mária szülők, valamint a

Marsi család elhunytjaiért

Ebben a szentmisében lesz az elsőáldozásra készülő gyermekek ünnepélyes bemutatása!

A Váci Egyházmegye Főiskolája, a Vácott működő Apor Vilmos Katolikus Főiskola 2019 őszén is szeretettel várja az új növendékeket. Ennek előkészítésére február 6-án szerdán nyílt napot rendeznek, amelyre tisztelettel hívják az érdeklődőket.

A katekéta és lelkipásztori munkatárs valamint a kántorképző szakra folyamatosan lehet jelentkezni, a többi szakra a felvi.hu honlapon február 15-ig lehet a kérelmet beadni.

Szeretettel várjuk  mindazokat a PLÉBÁNIAI PIKNIK elnevezésű találkozón, akik szívesen osztanák meg idejüket és ebédjüket, három alkalommal ebben a félévben, február 10-én, március 10-én, április 7-én. A fél 9-es mise után a plébánián lesz lehetőség ismerkedésre, beszélgetésre, játékra, amit egy közös batyus ebéddel zárunk déltájban.

Az idén Királyrétre tervezzük a Családtábort július 4-7-ig. A részletekről később adunk tájékoztatást. /Addig is Takács Zsófit kereshetik az érdeklődők./

Február 8-án pénteken a 2. csoport következik a takarításban, köszönjük munkájukat.

Aki szeretne feliratkozni a plébániai levelezőlistára, az megteheti az alábbi (hírlevélen is szereplő) linken: https://lists.ppke.hu/cgi-bin/mailman/listinfo/fg-rk, vagy keresse Heltovics Edét. Sok hasznos információ kerül ott közlésre.