HIRDETÉS - 2017. szeptember 3.-10. ÉVKÖZI 22. VASÁRNAP

HIRDETÉS - 2017. szeptember 3.-10.

VASÁRNAP (szeptember 3.)

8.30: Tóth István és neje Erzsébet lelki üdvéért

18.00: † Szülők és Nagyszülők lelki üdvéért

Veni Sancte szentmise!

Ezen a napon a közösségi ház kölcsöntörlesztésére történik a perselygyűjtés, előre is köszönjük a Testvérek adományát!

SZERDA (szeptember 6.)

18.00: †Deme Sándorné és családja lelki üdvéért

PÉNTEK (szeptember 8.)

18.00: Daubner család élő és † tagjaiért

VASÁRNAP (szeptember 10.) - Évközi 23. vasárnap

8.30: † Imre halálának évfordulójára

18.00: Simó család † tagjaiért

Templomunk idén 20 éves Szent Imre kamarakórusa szeretettel várja azon új tagok jelentkezését, akik szívesen részt vennének az énekes szolgálatban és szeretnének egy vidám, lelkes közösséghez tartozni. A próbák szept. 5-től keddenként este 8 órától lesznek a közösségi házban.

Szeptember 16-án az Ars Sacra Fesztivál keretében templomunk is bekapcsolódik a Nyitott Templomok Napja programba.  Ezen a napon délután 5 órakor vetített-képes előadás lesz Felsőgödről és templomunkról, majd a Szent Imre kórus rövid műsora színesíti a programot. Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

A Vác-Hétkápolnai Szűz Mária nevének szentelt kegyhely búcsúja szeptember 16-17-én lesz, melyre szeretettel várják a zarándokokat. Szombaton este 6 órakor Dr. Varga Lajos segédpüspök, vasárnap 10 órakor pedig Dr. Beer Miklós megyéspüspök Úr tartja az ünnepi szentmisét.