2017. június 4-11. PÜNKÖSDVASÁRNAP

HIRDETÉS - 2017. június 4-11.

PÜNKÖSDVASÁRNAP

VASÁRNAP (június 4.)

8.30: † Imréért, szülőkért, nagyszülőkért

18.00: † Tóth István lelki üdvéért

Ezen a napon a közösségi ház kölcsöntörlesztésére történik a perselygyűjtés, előre is köszönjük a Kedves Testvérek adományát!

SZERDA (június 7.)

18.00: Jablánczy család élő és † tagjaiért

19.00: Katekézis a plébánián

PÉNTEK (június 9.)

18.00: † Szabó Gézáné Maróti Erzsébet lelki üdvéért

VASÁRNAP (június 11.) - SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA

8.30: † Galambos Gábor lelki üdvéért

Ebben a szentmisében a Szent Imre kórus ad énekes szolgálatot.

18.00: † Turi István esperes plébánosért

Június 10-én szombaton a Péliföldszentkereszt-i zarándoklatra reggel 7 órakor indul a busz a templom elől, gyülekező ¾ 7-kor. További felszállási lehetőség az Autópihenőnél (Piramis előtt, Budapest felé buszmegálló).

A Túrakör június 10-én tartja következő túráját a Prédikálószékre. Az útvonal: Pilisszentlászló - Prédikálószék - Szőke-forrás-völgy - Sikáros – Pilisszentlászló, a táv

kb. 16 km, a szintkülönbség 300 m. Utazás autókkal, találkozó a felsőgödi Autópihenőnél 8.30-kor, visszaérkezés az esti órákban.

Június 9-én pénteken 19 órától a plébánián imaórát tartunk a közel hétmillió jemeni éhezőért, korunk legnagyobb humanitárius válságának ügyéért,  részletek a hirdetőtáblán olvashatók.