HIRDETÉS - 2016. november 13-20. - Évközi 33. vasárnap

18.00: † Szülőkért és Nagyszülőkért

SZERDA  (november 16.) - Skóciai Szent Margit emléknapja

18.00: † Családtagok lelki üdvéért

Szentmise után KATEKÉZIS a plébánián.

PÉNTEK (november 18.)

18.00: † Édesapa halálának évfordulójára,

valamint Juhász és Szabó család † tagjai lelki üdvéért

VASÁRNAP (november 20.)-KRISZTUS KIRÁLY FŐÜNNEPE

8.30: Selmeczi család élő és † tagjaiért

18.00: Kövér és Csanda család † tagjaiért

Ezen a napon (Árpád-házi Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódóan) országos gyűjtés történik a Katolikus Karitász javára. Köszönjük a Kedves Testvérek nagylelkű adományát, amellyel az országos és a helyi karitász munkáját segítik!

Nov. 19-én szombaton 17 ó-kor a Retró Ady Klubban lesz Veres Mihály testvérünk kibővített vetítettképes előadása (templomunk belső kialakítása 1924-70 között), melyre szeretettel hívják a Testvéreket.

A Váci Székesegyházban nov. 20-án a 10 órai szentmise keretében kerül sor az Irgalmasság Évének ünnepélyes lezárására. Ezen a napon adjunk hálát, hogy a meghirdetett évben gyakorolt testi, lelki cselekedeteink gyümölcsözővé váljanak!

Nov. 20-án 19 órakor lesz a Szent Cecília Kórus hangversenye a Váci Székesegyházban. Részletek a plakáton olvashatók.

2017-re is meg lehet rendelni a gyerekeknek szóló Élő Kenyér misekalauztAz előfizetés egy évre 4800 Ft – (Tehát egy szám 400 Ft). Aki kéri az újságot, az  november 20-ig jelentkezzen a sekrestyéjében. Fizetni a sekrestyében a jelentkezéssel együtt kell.