FELSŐGÖDI HIRDETÉS 2013. december 15 - 22.

JÉZUS SZÍVE PLÉBÁNIA – FELSŐGÖD

HIRDETÉS 2013. december 15 - 22.

Advent 3. vasárnapja

VASÁRNAP (december 15.)

8. 30: a Bognár és a Nyíri család élő és + tagjaiért

17. 00: + szülőkért és Péterért

17. 00-kor, az alsógödi templomban adventi koncertet ad városunk Gaude Kórusa. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

HÉTFŐ (december 16.)

6. 00 (roráte/gitáros/): + Pecsenka Józsefért

Mától lehet szentmiséket íratni a következő naptári év első félévére.

SZERDA (december 18.)

6. 00 (roráte/orgonás/): élő családért

CSÜTÖRTÖK (december 19.)

18. 00-kor a Németh László Általános Iskola növendékei karácsonyi koncertet adnak a felsőgödi templomban. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A szentségimádás a koncert miatt elmarad.

PÉNTEK (december 20.)

17. 00: + Csomó Sándor és felesége Túri Máriáért, és Túri István

esperesért atyáért

SZOMBAT (december 21.)

9. 00-kor templom-takarítás lesz, amelyre várjuk a szorgos segítőket!

VASÁRNAP (december 22.)

8. 30: Kovács János és családjáért

16. 00-kor karácsonyi koncert lesz a felsőgödi katolikus templomban. Közreműködik a Szent Imre Kamara Kórus és a 90 éves Felsőgödi Munkásdalkör.

17. 00: +Pazicski Péter lelki üdvéért

Közös karácsonyfa díszítésre hívjuk a kedves testvéreket azzal, hogy kérjük, akik tehetik, családonként egy-két mézeskalács-díszt készítsenek (lehet többet is), cérnakarikával együtt, és tegyék be ezeket dec. 24-ig az oltár előtti kosarakba. Ezeket fogjuk majd a pásztorjáték után föltenni a karácsonyfára.

Lassan közeledik a polgári esztendő vége. Tisztelettel kérjük, hogy aki még nem rendezte egyházi hozzájárulását („egyházi adóját”), az tegye meg a közeljövőben a plébánián vagy a sekrestyében. Köszönjük!

Az Élő kenyér c. misekalauz gyermekeknek 2014-re, 4200 Ft. Kérjük, hogy akik rendelnének, azok december 15-ig fizessék be az sekrestyében!

Az ünnepi programokról hírlevelet készítettünk, amely hátulról elvehető (családonként egy példányt)!

A plébánia Közösségi Szárnyának az építése során az elmúlt héten :

· megtörtént a nagyterem burkolása,

· tiszte teljesen készen vannak a villanyszerlési munkák,

· megérkezett a térkő a külső bejárati rész (járda, előtér, kerékpártároló) munkálataihoz.

Örömmel tájékoztatjuk a Kedves Testvéreket, hogy a külön gyűjtés során a mai napig 1702 921 000.- Ft-ot adományozott közösség házunk építésére. Isten fizesse meg nagylelkűségüket!

Tehát a 2013. évben már csak 79 ezer Ft-ra- van szükségünk.

Ha minden felnőtt hívő - aki még nem tette meg -, 5000.- Ft-tal tudná segíteni az építkezést, ez lehetővé tenné a Közösségi Ház teljes megépülését, és berendezését.

KÉRJÜK A KEDVES TESTVÉREK TÁMOGATÁSÁT!