HIRDETÉS – 2016. június 5-12. - Évközi 10. vasárnap

HIRDETÉS – 2016. június 5-12. - Évközi 10. vasárnap

VASÁRNAP (június 5.) - Évközi 10. vasárnap

8.30: Élő unokákért

A mai nap perselyadományát a közösségi ház kölcsönének törlesztésére fordítjuk.

18.00: Élő Józsefért jó szándékra

SZERDA (június 8.)

18.00: † Tóth István és fia Lászlóért

PÉNTEK (június 10.)

18.00: † Szülőkért és Nagyszülőkért

VASÁRNAP (június 12.)- Évközi 11. vasárnap

8.30: ifj. Marányi Ferenc, Anna, Emil lelki üdvéért

18.00: Tihanyi Katalin Mária gyermekért,

és Tihanyi Lili Kinga unokáért jó szándékra

Június 18-án (szombaton) 10.00 órakor lesz a papszentelés a váci Székesegyházban, ahol dr. Beer Miklós püspök atya pappá szenteli Simon Gáspár Balázst. Szeretettel hívjuk a testvéreket!

Június 19-én (vasárnap) 18.00-kor lesz Simon Gáspár Balázs újmiséje itt templomunkban.

Június 25-én (szombaton) Vecsésen rendezik a XII. Váci Egyházmegyei Találkozót, melynek mottója: „Boldogok az irgalmasok, mert ők irgalmasságot nyernek.”(Mt 5,7)

Gödi családtáborunk idén 2016. július 3. (vasárnap 14-től) – 6. (szerda délig) lesz Eger-Felsőtárkányban. A püspökség által támogatott költségek felnőttenként 2750 Ft-ba kerülnek naponta, a gyerekeknek még kedvezményesebb az ár. Akinek a költségek, vagy egyéb körülmények akadályt jelentenének, szeretettel kérjük, hogy bizalommal keressék meg a plébánost, vagy a szervezőket, mert van lehetőségünk segíteni. Kérjük az érdeklődőket, hogy mihamarabb, de legkésőbb június 20-ig (hétfő) jelentkezzenek a honlapon, levelezőlistán, vagy a szervezőknél (Mikesy Pongrác: 30/431-5983, Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.; Ilyés Benjámin: 70/281-4073, Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.; Heltovics Ede: 20/460-9202, Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) elérhető jelentkezési űrlap kitöltésével!