FELSŐGÖDI HIRDETÉS 2013. december 8 - 15.

JÉZUS SZÍVE PLÉBÁNIA – FELSŐGÖD

HIRDETÉS 2013. december 8 - 15.

Advent 2. vasárnapja

VASÁRNAP (december 8.) - adventi lelkigyakorlat (Balázs András atya)

8. 30: a Galambos család elhunytjaiért

Ezt a szentmisét Jelenits tanár úr fogja tartani. a plébános atya ugyanebben az időben Alsógödön mond szentmisét.

10. 00 – 17. 00-ig adventi vásárt rendez a Búzaszem Iskola, a Duna-parti épületben. Részletek a hirdetőtáblán találhatók!

17. 00 (az adventi lelkigyakorlat záró miséje, Balázs András atya):

+ szülőkért, nagyszülőkért

HÉTFŐ (december 9.)

6. 00 (roráte/gitáros/): + szülőkért, nagyszülőkért, rokonokért

SZERDA (december 11.)

6. 00 (roráte/orgonás/): a Giczi és a Pecsenka szülőkért és családért

PÉNTEK (december 13.) - Szent Lúcia szűz és vértanú emláknapja

17. 00: + Bagi Miklósné Borbáláért

VASÁRNAP (december 15.)

8. 30: a Bognár és a Nyíri család élő és + tagjaiért

17. 00 (ifjúsági mise): + szülőkért és Péterért

17. 00-kor, az alsógödi templomban adventi koncertet ad városunk Gaude Kórusa. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

December 16-án (hétfőn): 17. 30 – 19. 30: adventi gyóntatás a felsőgödi templomban

December 17-én (kedden): 17. 30 – 19. 30: adventi gyóntatás az alsógödi templomban

December 19-én (csütörtökön), 18. 00-kor a Németh László Általános Iskola növendékei karácsonyi koncertet adnak a felsőgödi templomban. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A csütörtöki szentségimádás a koncert miatt 16. 30 – 17. 30-ig fog tartani.

December 22-én (vasárnap,), 16. 00-kor karácsonyi koncert lesz a felsőgödi katolikus templomban. Közreműködik a Szent Imre Kamara Kórus és a 90 éves Felsőgödi Munkásdalkör.

Lassan közeledik a polgári esztendő vége. Tisztelettel kérjük, hogy aki még nem rendezte egyházi hozzájárulását („egyházi adóját”), az tegye meg a közeljövőben a plébánián vagy a sekrestyében. Köszönjük!

Az Élő kenyér c. misekalauz gyermekeknek 2014-re, 4200 Ft. Kérjük, hogy akik rendelnének, azok december 15-ig fizessék be az sekrestyében!

A plébánia Közösségi Szárnyának az építése során az elmúlt héten :

· kifestették a nagytermet,

· megtörtént a villanyszerlési munkák nagyrésze,

· megkezdődtek a külső bejárati rész (járda, előtér, kerékpártároló) munkálatai.

Örömmel tájékoztatjuk a Kedves Testvéreket, hogy a külön gyűjtés során a mai napig 1572 611 000.- Ft-ot, 1 kft pedig 50.000.- Ft-ot adományozott közösség házunk építésére. Isten fizesse meg nagylelkűségüket!

Tehát a 2013. évben már csak 339 ezer Ft-ra- van szükségünk.

Ha minden felnőtt hívő - aki még nem tette meg -, 5000.- Ft-tal tudná segíteni az építkezést, ez lehetővé tenné a Közösségi Ház teljes megépülését, és berendezését.

KÉRJÜK A KEDVES TESTVÉREK TÁMOGATÁSÁT!