HIRDETÉS 2015. szeptember 13-20. – Évközi 24. hét

VASÁRNAP (szeptember 20.)- Évközi 25. vasárnap

8. 30:  Kollár család élő és elhunyt tagjai

18. 00: Szentmise

A Plébánia irodai ügyeletének időpontja megváltozott. Hétfő helyett szerdánként 15-17-ig lehet hivatali ügyeket intézni. Pénteken maradt a megszokott időpont: 10-12-ig várjuk a kedves testvéreket!

Templomunk Szent Imre Kamarakórusa várja új tagok jelentkezését. A próbákat keddenként 19:30 órától tartják a közösségi házban.

A Város vezetői, a szervezők, valamint a Bozóki Gyula Alapítvány szeretettel vár minden testvérünket a szeptember 19-i eseményre, melyen megemlékezünk Felsőgöd megalakulásának 100 éves évfordulójáról. Szombaton a városi ünnepség háromnegyed négykor a felújított kereszt ökumenikus megáldásával kezdődik, majd a Gödi Ifjúsági Fúvószenekar térzenét ad a templom előtti téren. Ezután filmvetítés lesz templomunkban „Felsőgödi képek” címmel. Ezt követi a városi ünnepség és az emléktábla avatása. E fontos és sok üzenetet hordozó eseményre hívunk és várunk szeretettel mindenkit!

A két gödi plébánia legutóbbi közös kirándulásán spontán megalakult Túrakör újabb kiruccanásra hív minden érdeklődőt. Szeptember 26-án, szombaton a Holdvilág-árok, a Lajos-forrás és a Sikárosi rét érintésével a Pilisben teszünk túrát, melynek hossza kb. 16 km, szintkülönbség kb. 200 m. Indulás 8.30-kor, most is autókkal megyünk. További részletek a jövő heti hírlevélben, illetve e-mailben vagy a honlapon.

Hirdetéseink hírlevél formájában is olvashatók!