HIRDETÉS 2015. június 14 – 21. - Évközi 11. vasárnap

PÉNTEK (június 19.)

19. 00: Kiss Péter gyógyulásáért

SZOMBAT (június 20.)

10. 00-kor lesz a papszentelés, a váci székesegyházban, ahol Simon Gáspárt diakónussá, Pálfalvi Tamást pedig áldozópappá szenteli Beer Miklós püspök atya.

VASÁRNAP (június 21.) - Évközi 12. vasárnap

8. 30: + Schneider Katalin lelki üdvéért

Ezt a szentmisét a Jelenits tanár úr fogja tartani. A plébános atya ugyanebben az időben Alsógödön mond szentmisét.

18. 00: hálából a papi szolgálatért

Ez a szentmise Tomka Ferenc atya aranymiséje, aki 1969 – 71-ig volt felsőgödi káplán.

Június 28-án (vasárnap), 18. 00-kor lesz Pálfalvi Tamás újmiséje. (Tamás atya 8. 30-kor Alsógödön tart újmisét.)

Örüljünk újra egymásnak hagyományosan vidám családtáborunkban! Idén 2015. július 9. (csütörtök déltől) – 12. (vasárnap délig), Balatonkenesén, a Balaton-parti Kenese Hotelben leszünk. A püspökség által támogatott költségek (szállás, étkezés): gyermek (3-14 évig): 4500 Ft/fő/nap; felnőtt: 5850 Ft/fő/nap. A három év alatti gyermekek ingyen nyaralhatnak. Akinek a költségek, vagy egyéb körülmények akadályt jelentenének, szeretettel kérjük, hogy bizalommal keressék meg a plébánost, vagy a szervezőket, mert van lehetőségünk segíteni. Kérjük az érdeklődőket, hogy mihamarabb, de legkésőbb június 21-ig (vasárnap) jelentkezzenek a honlapon, levelezőlistán, sekrestyében, vagy a szervezőknél (Mikesy Pongrác: 30/431-5983, Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.; és Illyés Benjámin: 70/281-4073, Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) elérhető jelentkezési űrlap kitöltésével!

Augusztus 1-től új plébánosa lesz az alsó- és felsőgödi katolikus egyházközségeknek, mivel Marton Zsolt plébános atyát a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia megválasztotta a budapesti Központi Papnevelő Intézet rektorának. Az új lelkipásztor Mészáros Csaba jelenlegi dányi plébános lesz. Csaba atyát húsz éve szentelték pappá, bizonyítottan jó lelkész, fogadjuk őt nagy szeretettel! Jelenits tanár úr továbbra is fog szolgálni Gödön. Zsolt atya búcsúzó és Csaba atya bemutatkozó miséi Felsőgödön augusztus 2-án (vasárnap) 8. 30 és 18. 00-kor, (Alsógödön augusztus 1-jén /szombaton/ 19. 00-kor, 2-án /vasárnap/ 10. 30-kor) lesznek.

Hirdetéseink hírlevél formájában is olvashatók!