HIRDETÉS 2015. június 7 - 14., Úrnapja

PÉNTEK (június 12.) - JÉZUS SZENTSÉGES SZÍVÉNEK FŐÜNNEPE

19. 00:

SZOMBAT (június 13.)

20. 00-kor, az alsógödi plébánián filmvetítés lesz. Címe: Az utolsó hegycsúcs. A filmet az a spanyol rendező készítette, aki a Medugorjé-ről szóló alkotást is. Ez a film egy katolikus papról szól, aki hiteles életével sokakat Krisztushoz vezetett, majd tragikusan elhunyt. Szintén mély, könnyekre fakasztó, cseppet sem unalmat élmény re számíthatunk. A filmvetítés ingyenes, és hasonló módon szinkronizáljuk, mint az előzőt. Mindenkit szeretettel hívunk, és mindenkinek ajánljuk!

VASÁRNAP (június 14.) - Évközi 11. vasárnap

8. 30: a Honti és a Kovács család élő és + tagjaiért

19. 00:

Június 20-án (szombaton), 10. 00-kor lesz a papszentelés, a váci székesegyházban, ahol Simon Gáspárt diakónussá, Pálfalvi Tamást pedig áldozópappá szenteli Beer Miklós püspök atya.

Június 21-én (vasárnap), 18. 00-kor lesz Tomka Ferenc atya aranymiséje, aki 1969 – 71-ig volt felsőgödi káplán.

Június 27-én (szombaton) lesz a XI. Egyházmegyei Találkozó, Nagyorosziban. Aki szeretne részt venni rajta, kérjük, jelezze a sekrestyében!

Június 28-án (vasárnap), 18. 00-kor lesz Pálfalvi Tamás újmiséje. (Tamás atya 8. 30-kor Alsógödön tart újmisét.)

Örüljünk újra egymásnak hagyományosan vidám családtáborunkban! Idén 2015. július 9. (csütörtök déltől) – 12. (vasárnap délig), Balatonkenesén, a Balaton-parti Kenese Hotelben leszünk. A püspökség által támogatott költségek (szállás, étkezés): gyermek (3-14 évig): 4500 Ft/fő/nap; felnőtt: 5850 Ft/fő/nap. A három év alatti gyermekek ingyen nyaralhatnak. Akinek a költségek, vagy egyéb körülmények akadályt jelentenének, szeretettel kérjük, hogy bizalommal keressék meg a plébánost, vagy a szervezőket, mert van lehetőségünk segíteni. Kérjük az érdeklődőket, hogy mihamarabb, de legkésőbb június 21-ig (vasárnap) jelentkezzenek a honlapon, levelezőlistán, sekrestyében, vagy a szervezőknél (Mikesy Pongrác: 30/431-5983, Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.; és Illyés Benjámin: 70/281-4073, Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) elérhető jelentkezési űrlap kitöltésével!

A júniusi hónap Élet Igéje Lukács evangéliumából való: „Márta, Márta! Sok mindenre gondod van és sok mindennel törődsz, pedig csak egy a szükséges.” (Mt 28, 20)

Hirdetéseink hírlevél formájában is olvashatók!