Gödi plébániai családtábor Balatonkenesén - 2015.07.09 - 07.12. - jelentkezési űrlap

Kedves Testvérek!

Örüljünk újra egymásnak hagyományosan vidám családtáborunkban! Idén 2015. július 9. (csütörtök déltől) – 12. (vasárnap délig), Balatonkenesén, a Balaton-parti Kenese Hotelben leszünk. A püspökség által támogatott költségek (szállás, étkezés): gyermek (3-14 évig): 4500 Ft/fő/nap; felnőtt: 5850 Ft/fő/nap. A három év alatti gyermekek ingyen nyaralhatnak. Akinek a költségek, vagy egyéb körülmények akadályt jelentenének, szeretettel kérjük, hogy bizalommal keressék meg a plébánost, vagy a szervezőket, mert van lehetőségünk segíteni. Kérjük az érdeklődőket, hogy mihamarabb, de legkésőbb június 21-ig (vasárnap) jelentkezzenek a honlapon, levelezőlistán, sekrestyében, vagy a szervezőknél (Mikesy Pongrác: 30/431-5983, Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.; és Ilyés Benjámin: 70/281-4073, Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) elérhető jelentkezési űrlap kitöltésével!