HIRDETÉS 2015. március 15 - 22. – Nagyböjt 4. vasárnapja

VASÁRNAP (március 15.) - Nemzeti Ünnep

8. 30: a Juhász és a Bálint család élő és + tagjaiért

17. 00: a Csanda család élő és + tagjaiért

Ma még lehet hozni tartós élelmiszert a templomba.

Ezen a vasárnapon - a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia felhívására -, országos gyűjtés van a rendkívül nehéz helyzetben lévő a kárpátaljai testvéreink megsegítésére. Mai perselyadományunkat erre a célra fordítjuk.

HÉTFŐ (március 16.)

7. 00: az egyházközség minden élő és + tagjáért

SZERDA (március 18.)

7. 00: + Pecsenka Józsefért

PÉNTEK (március 20.)

17. 00: + Pető János lelki üdvéért

Szentmise után keresztút a templomban

VASÁRNAP (március 22.) - fekete vasárnap

8. 30: a Kővári és a Becsei család élő és + tagjaiért

17. 00: + Tóth József és Rozália lelki üdvéért

Ma, a felsőgödi templomban, az esti szentmise után filmvetítés lesz Medugorje-ről. Címe: Mária földjén. A filmet az a spanyol rendező készítette, aki az Utolsó hegycsúcs című alkotást is. A film mély, könnyekre fakasztó, hiteles tanúságtételekre épülő, cseppet sem unalmat, igazi 21. századi beszámoló Medugorje csodájáról. A film 110 perc Mivel az Uránia Nemzeti Filmszínház adja bérbe a filmet, amit levetítünk, ezért 600 Ft-ot kérünk azoktól, akik megnézik. Mindenkit szeretettel hívunk, és mindenkinek ajánljuk 12 éves kor fölött! Kérjük, hogy iratkozzanak föl a sekrestyében, akik szeretnék megnézni a filmet!

Hirdetéseink hírlevél formájában is olvashatók!

Az egyházközség levelezőlistát használjuk nagy szeretettel!
Többféleképpen is lehet jelentkezni. A feliratkozás módjai a következők:
1., Küldeni lehet egy e-mailt a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre, és rákattintani a válaszul kapott levélben lévő linkre.
2., Feliratkozási kérelmet lehet kezdeményezni a https://lists.ppke.hu/cgi-bin/mailman/listinfo/fg-rk oldalon.
3.,Levelet lehet írni a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre, ahol röviden le kell írni, hogy ki és milyen címről szeretnének feliratkozni.