FELSŐGÖDI HIRDETÉS 2013. november 3 - 10.

JÉZUS SZÍVE PLÉBÁNIA – FELSŐGÖD

HIRDETÉS 2013. november 3 - 10.

VASÁRNAP (november 3.)

8. 30: a Novák, a Fenyőfalvi, és a Csorba család élő és + tagjaiért

17. 00: a Zsezserán család + tagjaiért

HÉTFŐ (november 4.) - Borromeo Szent Károly püspök emléknapja

7. 00: a Schleng és a Hirling család élő és + tagjaiért

SZERDA (november 6.)

7. 00: az egyházközség minden élő és + tagjáért

PÉNTEK (november 8.)

17. 00: Gál Péternéért

VASÁRNAP (november 10.)

8. 30: + Horváth Mihály és Hegyi József Lászlóért

Ezt a szentmisét a Jelenits tanár úr fogja tartani. A plébános atya ugyanebben az időben Alsógödön mond szentmisét.

17. 00: a Kövér és a Katona család + tagjaiért

Köszönetet mondunk azoknak a testvéreinknek, akik október hónapban mindennap hűségesen imádkozták a rózsafüzért, a templomban.

A novemberi hónap Élet Igéje az Efezusi levélből való: „Legyetek egymás iránt jóindulatúak, könyörületesek, és bocsássatok meg egymásnak, amint Isten is megbocsátott nektek Krisztusban.” (Ef 4,32) Hátulról elvehető, olvassuk, váltsuk életté!

A plébánia Közösségi Szárnyának, az új Közösségi Háznak az építése során az elmúlt héten:

·az ácsmunkák folytatódtak (deszkázás, és a bádogos munkák),

·a padlófűtés elkészült,

·az aljzatbeton kiöntése megtörtént.

Örömmel tájékoztatjuk a Kedves Testvéreket, hogy a külön gyűjtés során a mai napig 1142. 232. 500.- Ft-ot, 1 kft pedig 50.000.- Ft-ot adományozott a Közösség Házunk építésére. Isten fizesse meg nagylelkűségüket!

Figyelembe véve ezeket az adományokat, a 2013. évben még mintegy 500 e Ft-ra-, 2014. év első negyedévében pedig 2,5 millió Ft-ra van szükségünk.

Ha minden felnőtt hívő idén 5000.- Ft-tal és jövő év első negyedében ismét 5.000.- Ft-tal tudná segíteni az építkezést, ez lehetővé tenné a Közösségi Ház teljes megépülését, és berendezését.

KÉRJÜK A KEDVES TESTVÉREKET ADOMÁNYAIKKAL TÁMOGASSÁK KÖZÖS CÉLUNK MEGVALÓSULÁSÁT, ÉS IMÁDKOZZANAK AZ ÉPÍTKEZÉS SIKERES BEFEJEZÉSÉÉRT!

Szívleljük meg a zsoltáros szavait:

"Ha az Úr nem építi a házat, hiába fáradnak az építők." (Zsolt 126, 1)