HIRDETÉS 2015. március 1 - 8. – Nagyböjt 2. vasárnapja VASÁRNAP (március 1.)

HIRDETÉS 2015. március 1 - 8. – Nagyböjt 2. vasárnapja

VASÁRNAP (március 1.)

8. 30: + Marányi István és neje Ágnes, Erzsébet, Ferenc, Rozália és András lelki üdvéért

17. 00: az elsőáldozókért

Ebben a szentmisében ünnepélyesen bemutatjuk elsőáldozásra készülő gyermekeinket. Ezzel az egyházközség befogadja őket tagjai sorába.

HÉTFŐ (március 2.)

7. 00: az egyházközség minden élő és + tagjáért

18. 00 – 20. 15-ig : Élet a Lélekben címmel indul az imaiskola (un. Szentlélek Szemináriumot), a felsőgödi plébánia Rumi Tamás Közösségi Termében. Az összejövetelek mindig hétfőn lesznek. Vezeti: Kármán János tápiószelei plébános atya. Szeretettel várunk mindenkit életállapottól, kortól függetlenül!

SZERDA (március 4.)

7. 00: + Csomó Gyuláért és szülőkért

PÉNTEK (március 6.) - első péntek - Meglátogatjuk beteg testvéreinket!

16. 30: szentségimádás (benne Jézus Szíve Litánia)

17. 00: + Makka Ferencért

Szentmise után keresztút a templomban

VASÁRNAP (március 8.) - nagyböjti 3. vasárnapja

8. 30: szeretett halottainkért

17. 00: halottainkért

A testvérek figyelmébe ajánljuk – tekintettel a nagyböjtre–, hogy hétfőn, szerdán és vasárnap a szentmisék előtt fél órával gyóntatás van a templomban.

Kérdések és válaszok a nagyböjtről címmel szórólap vehető el hátulról!

Jövő vasárnaptól egy hétig (március 8 - 15-ig) tartósélelmiszer-gyűjtést rendezünk a templomban és a plébánián szentmisék előtt-után, valamit irodai időben (hétfő: 15. 00 – 18. 00-ig; péntek: 10. 00 – 12. 00-ig).

Március hónap Élet Igéje a Márk evangéliumából való: „Aki utánam akar jönni, tagadja meg magát, vegye föl keresztjét és kövessen engem.” (Mk 8,34)

Hirdetésink hírlevél formájában is olvashatók!

Az egyházközség levelezőlistát használjuk nagy szeretettel!

Többféleképpen is lehet jelentkezni. A feliratkozás módjai a következők:

1., Küldeni lehet egy e-mailt a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre, és rákattintani a válaszul kapott levélben lévő linkre.

2., Feliratkozási kérelmet lehet kezdeményezni a https://lists.ppke.hu/cgi-bin/mailman/listinfo/fg-rk oldalon.

3.,Levelet lehet írni a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre, ahol röviden le kell írni, hogy ki(k) és milyen cím(ek)ről szeretnének feliratkozni.