Farsang

Kedves Testvérek!

Itt a farsang, február 14-én este 7-től újra áll a bál, ezúttal már az új közösségi házunkban. Szeretettel hívunk mindenkit az idei EGZOTIKUS BÁL-ra, ahol sok egzotikus meglepetés és vidámság várja a résztvevőket, és természetesen táncolni is lehet majd. Kérjük, a bál jellegének megfelelő jelmezben/öltözetben jöjjetek, és ehhez illő belépőt hozzatok - a nők étel, a férfiak ital formájában.

Az előkészítéshez és a lebonyolításhoz szükség lesz néhány önzetlen segítőre (fiatalokra is). A vállalkozó kedvűek a plébánia gondnokánál, Kollár Marcsinál (tel. 20/573-9206) jelentkezzenek, minél előbb.

Felajánlásokat kérünk tombolanyereményekre is, ezeket a plébánián irodai időben, hétfőn és pénteken Daubner Veronikának, vagy a vasárnapi misék után Kollár Marcsinak lehet átadni.

A részletes programról később adunk tájékoztatást, addig is hamarosan kedvcsináló jelenik meg a plébánia honlapján, Bitemo Erik jóvoltából.