Bűnbánat és kiengesztelődés folyamata

Bibliaóra bemutatása:
Szerdánként tartjuk hetente, az esti szentmise után a plébánián.
Isten szerelmes levele a fő téma.
Jelenleg a János evangélium közepén tartunk.
Amennyire lehet, beszélgetős.
A végén legtöbbször katekézissel kapcsolatos kérdések is elhangzanak a mindennapi élettel kapcsolatosan.

Vezetője:
Vagner Mihály diákónus

A "NŐI KÖR" 2015 tavasza óta, a Felsőgödön megszervezett Szentlélek Szeminárium után kezdett el csírázni és szárba szökkenni.

Kéthetente tartjuk találkozóinkat, jelenleg 9:00-11:00 óra között keddenként.

Együtt imádkozunk, hordozzuk egymást, beszélgetünk többnyire azokról a kérdésekről amik éppen foglalkoztatnak bennünket.

Évente kétszer zarándoklatot szervezünk Mária kegyhelyekre. Vezetője Pintérné Fazakas Andrea

A "LELKI ADOPTÁLÓK KÖZÖSSÉGE":

2022-ben, Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepéhez kötődően indítottuk el újból Gödön a lelki adoptálást.

Szentmise keretében, fogadalomtétellel vállaltuk, hogy azokért a magzatokért imádkozunk, akiket az abortusz veszélye fenyeget és hozzátartozóikért is.

Havonta találkoztunk, megbeszéltük tapasztalatainkat és javaslatainkat, együtt imádkoztunk. Vezetője Pintérné Fazakas Andrea

2023. 03. 05-én indítjuk a 2. lelki adoptálást fogadalomtétellel az esti szentmise keretében 18:00 órakor Felsőgödön.

A "KEDDI IMACSOPORT" alkalmával a rózsafüzért imádkozzuk, kiegészítve más imákkal, megosztjuk egymással az életünk gondjait, örömeit, imádkozunk egymás szándékaira.

Kéthetente találkozunk a Felsőgödi Plébánián 9:00 - 10:30 között.

Váraljai Terézhez fordulhatnak kérdéseikkel az érdeklődők.