Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

Köszöntjük plébániánk oldalán!

 

Kedves Látogató!

Szeretettel köszöntjük a felsőgödi plébánia honlapján. Először is köszönjük, hogy megnyitotta a honlapot, érdeklődik felőlünk. Őszintén reméljük, hogy elsősorban nem intézménnyel, szervezettel találkozik, hanem egy közösséggel, és annak az életével. Élő és aktív katolikus közösségünk több kisközösség egységéből formálódik. Róluk-rólunk szól a honlap. Továbbá tájékozódhat plébániánk aktuális eseményeiről, a szentmisék és az irodai fogadóórák rendjéről. Bemutatjuk még templomunk történetét, valamint az archívumban számos korábbi esemény anyaga olvasható.

Plébániánk az alsógödi plébánia testvérközössége, és egyben befogadó közösség, ezért minden érdeklődőt szeretettel látunk! Jó kapcsolatot ápolunk más felekezetekhez tartozó testvéreinkkel is. Közösségünk különösen igyekszik életté váltani a Bibliának ezt az üzenetét: „Ahol ketten vagy hárman összegyűlnek az én nevemben, ott vagyok közöttük.” (Mt 18,20) Hisszük, hogy bennünket Jézus Krisztus tesz igazi közösséggé.

Az Ő szeretetével fogadunk mindenkit, aki honlapunkra látogat.


plébános

Az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Ifjúsági Közösség
2020. szeptember 27. vasárnap
  Az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Ifjúsági Közösség   Ez a régió a Váci Egyházmegye 7 régiójának az Észak- Nyugati... Read More...
SZIL
2015. január 26. hétfő
      Kedves Szülők! Kedves Lányok!      Röviden bemutatkozunk, felvázoljuk, hogy mire is hívunk benneteket.    Kati néni egykori és... Read More...
Linkek
2015. január 26. hétfő
Összefogás Felsőgödön Soli Deo Gloria 
Felsőgödi papok
2015. január 10. szombat
Plébánosok Káplánok, segédlelkészek Dr Miskolczy Jenő 1917-1919   Béky László exp. 1919–1925 Prauze József exp. 1925-1926 Sári... Read More...
Szentségek
2014. december 14. vasárnap
Szentségek (lsd. Dolhai Lajos: A szentségek teológiája, SZIT Bp., 2011, 373-377) Fogalmak: alapítás: szentírási vonatkozások a krisztusi... Read More...

Énekkarok

Kategória: Plébánia
Megjelent: Írta: Heltovics Ede

Plébániánkon jelenleg két énekkar működik, a Szent Imre Kórus és a Gitáros Ének- és Zenekar.

Mindkettő szeretettel várja új tagok jelentkezését!

FreshJoomlaTemplates.com
. Minden jog fenntartva | JOGI NYILATKOZAT