Cikkek

Baba-mama klub

Kategória: Plébánia

Baba-mama klub

Felsőgödön 2008. januárjában indult el a baba-mama klub, melyet egy akkor még egygyermekes anyuka kezdeményezett Tibor atya támogatásával. Azóta folyamatosan tartjuk a találkozókat minden kedden de. 10 órától a Katolikus Plébánián. Van aki szinte elejétől fogva tagja a klubnak, és mindig vannak új ill. visszatérő anyukák is. A szervezést mindig egy-két esetleg három anyuka, egy kis mag, tartja kézben Zsolt atyával együttműködve. Az eredeti célkitűzés most is érvényes: egyrészt fontos, hogy a kisgyermekükkel, gyermekeikkel otthonlévő anyukáknak lehetőséget ad egy közösségbe tartozni más anyukákkal, akik hasonló élethelyzetben vannak. Témáink: baba-mamás örömök, gondok és feladatok a mindennapokban,  anyukák, apukák, család, kikapcsolódás-feltöltődés, hitünk, ünnepeink és bármi más, ami a jelenlévő anyukákat közösen érinti, érdekli.  Másrészt nyitott minden érdeklődő anyuka számára felekezeti hovatartozás nélkül.  A katolikus plébánia épülete és kertje ad helyet a klubnak, de nyitva áll a kapu mindenki előtt, aki szívesen csatlakozik egy egymást segítő kis csapathoz.
Van egy levelezőlistánk, és egy facebook csoport is, melyek megkönnyítik az aktuális információk továbbadását, ill. az alkalmak közötti kommunikációt.

Elérhetőség:

Vinkovich Szabina  06-70-380-87-94