2023. május 14.-21.

Kategória: Hídetések
Megjelent: Írta: Heltovics Ede

2023. május 14.-21.

HÚSVÉT 6. VASÁRNAPJA

 

VASÁRNAP (május 14.)

          8.30: † Szülőkért és testvérekért

         18.00: Hívekért

        

SZERDA (május 17.)

          18.00: † Szülők és testvérek lelki üdvéért

          18.45: Bibliaóra

 

CSÜTÖRTÖK (május 18.)

        18.00: Csendes szentségimádás

               

PÉNTEK (május 19)

        18.00: Élő Péterért és családjáért

  

VASÁRNAP (május 21.)-URUNK MENNYBEMENETELE FÜ.

          8.30: † Sándor édesapa lelki üdvéért

        18.00: † Halmosi István lelki üdvéért

 

·       Május 19-én pénteken a 3. csoportot kérjük a templom takarításra, előre is köszönjük!

·       Május 20-án szombaton reggel 6-tól este 20 óráig lesz szentségimádás.

·    Immár harmadik éve szervezzük meg Gödön a Közbenjáró Imahadjárat folytatásaként az Imaláncot a  Családokért 2023. május 28. és június 25. között. Az Imalánchoz csatlakozni május 26.péntek estig lehet a plébánia honlapján, vagy a hátul kitett űrlap kitöltésével, vagy telefonon Varga Marikánál (30/417-8985).

·       A lelki adoptálók 4. találkozója május 21-én a reggeli szentmise után 9.45-től lesz a plébánián.

·    A váci Apor Vilmos Katolikus Főiskola a 2023/24. tanévre felvételt hirdet katekéta- lelkipásztori munkatárs szakra. Jelentkezési határidő: május 23. További információk a főiskola honlapján (www.avkf.hu) olvashatók.

·       Május 20-án lesz a Nagymarosi Ifjúsági Találkozó, szeretettel ajánljuk a fiataloknak. Mottója: „Egy szívvel, lélekkel”. Részletek a találkozó honlapján (www.nagymaros.katolikus.hu), vagy facebook oldalán találhatók.

·       Május 21-én délután 16 órakor az alsógödi Szent István templomban kórustalálkozó lesz. A Gaude kórus vendége egy kecskeméti és egy fóti énekkar lesz, szeretettel hívjuk az érdeklődőket.

·  Közeleg az SZJA bevallás határideje. Kérjük, hogy személyi jövedelem adójuk  2x1%-át egyrészt a Katolikus Egyháznak (Technikai azonosító: 0011), másrészt a Bozóky Gyula Alapítványnak (adószám: 18710034-1-13) ajánlják fel.

·    Szeretettel ajánljuk iskolás fiúk és édesapáik számára az Ipoly melletti fiútábort. A lassan két évtizedes múlttal bíró tábort anno Burger Péterék kezdték el szervezni saját fiaiknak. Mára már a felnőtt fiaik szervezik, de jó lenne ha új szervezői kör alakulna egy új fiú generáció édesapáiból. A táborban a fiúk egy hétig az Ipoly folyó partján, Ipolydamásdon (Szobtól 5 percre) táboroznak, minden napnak van egy programja, pl. horgászat, lelki nap, akadályverseny, kirándulás, és közös nap a SZIL tábor lányaival. A tábor időpontja: június 24. szombat – jún.30. péntekig. Érdeklődni és jelentkezni Burger Balázsnál lehet a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.

 

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

. Minden jog fenntartva | JOGI NYILATKOZAT