2023. január 15.-22. ÉVKÖZI 2. VASÁRNAP

VASÁRNAP (január 15.)

8.30: Adorján és Povazsán család elhunytjai lelki üdvéért

18.00: † Gergely Zoltán és Zoltánné lelki üdvéért

SZERDA (jan.18.)-Árpád-házi Szent Margit szűz ü.

18.00: Hálából Álmosért

CSÜTÖRTÖK (jan. 19.)

PÉNTEK (jan. 20.)

18.00: † Jánosok és László lelki üdvéért

VASÁRNAP (január 22.)-Évközi 3. vasárnap

18.00: Hálából

/Gitáros zenei szolgálat/

·       Jan. 20-án pénteken az 1. csoport következik a takarításban, előre is köszönjük!

·       Szombaton egész napos szentségimádás lesz reggel 6-tól este 20 óráig, éljünk a lehetőséggel.

·   Szombaton 9 órától férfi testvérek segítségét szeretnénk kérni a plébánián lévő betlehem lebontásához. Előre is köszönjük!

·   Ma kezdődik az ökumenikus imahét, melynek keretében jan. 21-én szombaton este 19 órától az alsógödi evangélikus templomban (Luther u. 5.) lesz közös ima. Az egész hét programja a hirdetőtáblán olvasható.

·     A lelki adoptálók következő találkozója január 22-én lesz a felsőgödi plébánián a reggeli szentmise után 9:30-tól.  2. gödi lelki adoptálást a Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe utáni vasárnap, febr.5-én  a felsőgödi 18:00 órai szentmise keretében fogjuk elindítani fogadalomtétellel. Szeretettel várunk mindenkit, aki imájával és felajánlásaival kísérné egy megfogant magzat és hozzátartozói életét a következő 9 hónapban!

·     Január 27-28-29-én „Új Élet Krisztusban” kurzus lesz a felsőgödi plébánián. Szeretettel várjuk minden nyitott szívű 17 év feletti testvérünket, aki szeretné Istennel való kapcsolatát megújítani! Jelentkezni a honlapon keresztül vagy a  hátul kitett jelentkezési lapokon lehet.

·       A keresztény újságok árát a sekrestyében lehet befizetni.

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

A templomban hátul a kisasztal alján néhány ott hagyott sapka, kesztyű, stb. várja gazdáját. Aki úgy érzi, hogy a templomban hagyta, kérjük jöjjön érte, mert nemsokára a Karitászba kerülnek.