2023. január 8.-15. URUNK MEGKERESZTELKEDÉSE ÜNNEPE

VASÁRNAP (január 15.)-Évközi 2. vasárnap

8.30: Adorján és Povazsán család elhunytjai lelki üdvéért

18.00: † Gergely Zoltán és Zoltánné lelki üdvéért

·    Akik szeretnék házukat, lakásukat megszenteltetni, kérjük személyesen jelentkezzenek Wagner Mihály diakónusnál  (tel.: 30/378-1123), vagy Kristóf atyánál.

·   Január 10-én kedden gitáros énekes dicsőítés lesz itt a templomban este 6 órától 8 óráig, szeretettel várjuk az érdeklődőket.

·       Szombaton egész napos szentségimádás lesz reggel 6-tól este 20 óráig, éljünk a lehetőséggel.

·     Január 27-28-29-én „Új Élet Krisztusban” kurzus lesz a felsőgödi plébánián. Szeretettel várjuk minden nyitott szívű 17 év feletti testvérünket, aki szeretné Istennel való kapcsolatát megújítani! Jelentkezni a honlapon keresztül vagy a  hátul kitett jelentkezési lapokon lehet.

·   Az idei nyári családos tábort 2023. július 13.-tól 16.-ig tervezzük.  A tábor helyszíne ezúttal nem a plébánia lenne, hanem az erdőteleki Pintér tanya. Szeretettel várjuk mindazokat, akik szeretnék jobban megismerni a szentmisén mellettük ülő családokat, és velük közösségben eltölteni néhány napot!

·  Templomunk felszentelésének 100. évfordulójára készülve egy kérdőív kitöltésére kértük a testvéreket. Aki szeretné ötleteivel, gondolataival segíteni ezt a készületet, még jan. 9. hétfőn 16 óráig kitöltheti ezt a kérdőívet vagy online, vagy papír alapú formában. Előre is köszönjük!

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!