GÖD in GOD 2022

Kategória: Hídetések
Megjelent: Írta: Heltovics Ede

„Tanulj meg táncolni, különben mit fognak kezdeni veled
az angyalok a mennyben?”
 Szt. Ágoston

 

 

 

Kedves Testvérek!

Szeretettel hívunk minden kicsit és nagyot, családost és egyedülállót, rendszeresen templomba járót, vagy csak ritkábban betérőt a

gödi plébániák nyári táborába, rövidebb nevén a GÖD in GOD-ra!

A tábort 2022. július 7-e és 10-e között tartjuk a felsőgödi plébánián bejárós formában.

Idei témánk: A művészetek által Istenhez

A már megszokott programokon kívül: szentmise, ismerkedős játékok, vetélkedők, sportprogramok, beszélgetések, tábortűz mellett, idén tervezünk egy kirándulást pénteken a vácrátóti arborétumba, szombaton a lelki napon Varga Éva festőművész segítségével Andrej Rubljov Szentháromság ikonjával ismerkedünk meg, Pokorny Péter grafikus útmutatásával megfesthetjük magunkat és Kádár József vezetésével megélhetjük a közösséget egymással egy közös táncolásban. Vasárnap szeretnénk ránézni, kik vagyunk és hol tartunk a plébániai életben, milyen programok vannak, mit kellene megújítani és mibe lehet bekapcsolódni.

Jelentkezni a plébánia honlapján (http://felsogod.plebania.hu/) lévő regisztrációs linken lehet június közepéig:

https://forms.gle/tpYnhFEjJRMu3Bm29

Internetet kevésbé használó testvéreinknek papír alapú jelentkezésre is lesz lehetőség.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt! Hozzátok a barátaitokat is!

. Minden jog fenntartva | JOGI NYILATKOZAT