2022. május 8. – 15. HÚSVÉT 4. VASÁRNAPJA

VASÁRNAP (május 15.)-Húsvét 5. vasárnapja

8.30: † Galambos Gábor lelki üdvéért

18.00: Mészáros János és szülei lelki üdvéért

·       Május a Szűzanya hónapja, a Loretói litániát szerdán és pénteken a szentmisék végén, kedden és csütörtökön pedig 17.30-kor imádkozzuk, hívjuk a testvéreket a közös imára!

·       Ma este (máj.8.), az esti szentmise után a lelki adoptálásban résztvevők találkozója lesz a plébánián.

·       Szeretettel hívjuk a Testvéreket május 10-én kedden, gitáros dicsőítésre ide a templomba az Oltáriszentség elé, este fél 7-től 8-ig. Különösen is imádkozunk betegekért, szükségben lévőkért, az alkalom második felében pedig személyes közbenjáró imádságra is van lehetőség!

·       Május 13-án pénteken a 4. csoportot kérjük a takarításra, előre is köszönjük!

·       Szombaton reggel 6-tól este 20 óráig csendes szentségimádás lesz.

·   Május 21-én szombaton lesz a Nagymarosi Ifjúsági Találkozó, melynek mottója: „Valamirevaló vagy!” Részletek a találkozó honlapján / https://nagymaros.katolikus.hu/ és facebook oldalán olvashatók, szeretettel ajánljuk fiataljainknak!

·      Május 22-én a reggeli szentmisében lesz a gyermekek elsőáldozása, imádkozzunk értük!

·  Közeleg az SZJA bevallás határideje. Kérjük, hogy személyi jövedelem adójuk  2x1%-át egyrészt a Katolikus Egyháznak (Technikai azonosító: 0011), másrészt a Bozóky Gyula Alapítványnak (adószám: 18710034-1-13) ajánlják fel.

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!