Ministráns tanulócsoport

Ministráns tanulócsoport

Kategória: Hídetések
Megjelent: Írta: Heltovics Ede

Kedves Testvérek!

 

Szeretettel hirdetjük, hogy útjára indítjuk a ministráns tanuló csoportot. Várjuk szeretettel azokat a fiúkat, akik már voltak elsőáldozók, szeretnének ministránsként a szentmiséken szolgálni és hasonló gondolkodású fiatalokkal együtt lenni. Előnyt jelent, ha már van tapasztalat az oltár körüli szolgálatról.

Az első alkalom advent második vasárnapján, december 5-én délután 5 órakor lesz a felsőgödi plébánia közösségi termében. A találkozások pontos időpontjáról a későbbiekben egyeztetünk. Amennyiben valakit érdekel a ministráns tanuló csoport, de nem tud részt venni az első alkalmon, jelezze nálam e-mailen vagy telefonon! Köszönöm szépen. Áldott Adventi Készülődést Kívánok!

 

E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

. Minden jog fenntartva | JOGI NYILATKOZAT