2021. július 11.-18. ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP

18.00: Élő Anikóért és Gáborért, valamint élő és † családtagokért

VASÁRNAP (július 18.)-Évközi 16. vasárnap

8.30: † Annákért és élő Magdáért

·       Július 16-án  pénteken a 4.csoport következik a takarításban,  köszönjük szépen!

·       Júl. 12.-16.-ig, hétfőtől péntekig nyelvi napközis tábor lesz az alsógödi plébánián, szeretettel várjuk azokat is, akik még nem regisztráltak. Délelőtt 9-12-ig az 1.-4. osztályos gyermekek számára, délután 14-17 óráig pedig 5. osztálytól a középiskolás korú fiatalok számára lesznek a foglalkozások. Július 19.-23.-ig itt a felsőgödi plébánián lesz ugyanilyen nyelvi tábor, ugyanilyen program szerint. Szeretettel várjuk a gyerekeket, fiatalokat, információk a plakáton olvashatók.

·       Akik még szeretnének regisztrálni az Eucharisztikus Kongresszusra, és segítségre van szükségük, jelentkezzenek a sekrestyében.

·       Aki még nem fizette be a keresztény újságok 2. féléves díját, még megteheti  a sekrestyében!

·       Gödi Barokk Napok sorozatban idén is kiemelkedő koncertek lesznek: július 18-án, 23-án, és augusztus 29-én. Részletek a plakáton és a szórólapokon olvashatók, mindenkit szeretettel várnak a szervezők!

·       Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!