HIRDETÉS 2021. május 30.-június 6. SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA

2021. május 30.-június 6.

SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA

VASÁRNAP (május 30.)

8.30: Élő és † családtagokért

18.00: † Oláh Sándor és Sándorné lelki üdvéért

SZERDA (június 2.)

18.00: Élő Attiláért és családjáért

CSÜTÖRTÖK (június 3.)

PÉNTEK (június 4.)

18.00: † Édesanyáért halálának évfordulóján

VASÁRNAP (június 6.)-Krisztus Szent Teste és Vére -Úrnapja

18.00: † Tóth István lelki üdvéért

·       Június 4-én  pénteken a 3.csoport következik a takarításban, előre is köszönjük!

·  Június 5-én szombaton reggel 6-tól este 6 óráig csendes szentségimádás lesz, majd este 6 órakor  vezetett szentségimádás kezdődik. Az Eucharisztikus Kongresszusra készülve Úrnapja előestéjén mi is bekapcsolódunk a világméretű imaláncba. Hívjuk a Testvéreket, hogy minél többen vegyünk részt ezen az alkalmon!

·   Jövő vasárnap Úrnapja lesz, a szentmise után körmenetet tartunk. A korábbi évekhez hasonlóan idén is kérjük a Testvérek segítségét az Úrnapi oltárok díszítésében. Szívesen fogadjuk, ha  virágokkal hozzá tudnak járulni az ünnephez. Vasárnap reggel 6 órára várjuk mindazokat, akik tudnak segíteni a díszítésben. Előre is köszönjük!

·       Még lehet jelentkezni a tervezett Szent Margit Katolikus Óvodába a szándéknyilatkozat kitöltésével.

·    Június 13-án vasárnap a templombúcsú alkalmából családi délutánt szervezünk a plébánia udvarán gulyásebéddel. Az ebédhez szívesen fogadjuk a felajánlásokat, melyeket a sekrestyében Erzsikénél lehet jelezni. Előre is köszönjük!

·       Július 19-23-ig napközis tábort szervezünk gyerekek és fiatalok számára. Részleteket később közlünk.

·       Hátul a kisasztalról ingyen elvihető a Szent II. János Pál pápáról szóló kis füzet, melyet a Lengyel Nagykövetség finanszírozásával adtak ki, szeretettel ajánljuk!

·       Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!