HIRDETÉS 2021. május 23.-30. PÜNKÖSDVASÁRNAP

PÜNKÖSDVASÁRNAP

PÜNKÖSDVASÁRNAP (május 23.)

18.00: Dr.Mácsik István lelki üdvéért, valamint élő és † hozzátartozókért

PÜNKÖSDHÉTFŐ (május 24.)-Boldogságos Szűz Mária az Egyház anyja e.

8.30: Lovászi és Lévárdi család élő és † szeretteiért

SZERDA (május 26.)-Néri Szent Fülöp áldozópap e.

18.00: Hálából Fájdalmas Szűzanyának

CSÜTÖRTÖK (május 27.)

PÉNTEK (május 28.)

18.00: † Szülőkért és Testvérekért

VASÁRNAP (május 30.)-SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA

8.30: Élő és † családtagokért

Ebben a szentmisében lesz az újonnan alakult Egyháztanács tagjainak eskütétele

18.00: † Oláh Sándor és Sándorné lelki üdvéért

Közbenjáró imahadjárat nyitó szentmiséje

·       Május 28-án pénteken a 2.csoport következik a takarításban, előre is köszönjük!

·       Szombaton csendes szentségimádás lesz reggel 6-tól 20.00-ig.

·       Örömmel hirdetjük, hogy legkorábban 2022. szeptember 1-jén megnyílik Gödön a Szent Margit Katolikus Óvoda. Azoknak a szülőknek, akik ide szeretnék iratni gyermeküket, egy szándéknyilatkozatot kell kitölteni. Ez megtalálható a kijáratnál, vagy a sekrestyében. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.

·       Az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség május 29-én szombaton kirándulásra hívja a Testvéreket Kismarosról a Szent Mihály pálos kolostorromhoz. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.

·       Július 19-23-ig napközis tábort szervezünk gyerekek és fiatalok számára. Érdeklődni és jelentkezni a hitoktatóknál lehet.

·       A bejáratnál ingyen elvihető a Szent II. János Pál pápáról szóló kis füzet, melyet a Lengyel Nagykövetség finanszírozásával adtak ki, szeretettel ajánljuk!

·       Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!