2021. február 28.-március 7. NAGYBÖJT 2. VASÁRNAPJA

VASÁRNAP (március 7.)-Nagyböjt 3. vasárnapja

8.30: Tiszta ifjúságért

18.00: Pozsgai és Varga család élő és † tagjaiért

·       Ma a katolikus iskolák javára történik a perselygyűjtés.

·       Márc.5-én pénteken a 3. csoport következik a takarításban, előre is köszönjük!

·       Nagyböjt péntekjein a szentmise után keresztúti ájtatosságot végzünk, a keresztút alatt gyónási lehetőség lesz.

·       Szombatonként egész napos csendes szentségimádás van templomunkban 6.00-19.30-ig.

·       A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia idén is meghirdeti a nagyböjti tartósélelmiszer-gyűjtést március 7. és 14. között. Az összegyűlt élelmiszer csomagokat a helyi karitász fogja eljuttatni a rászorulóknak. Kérjük a Testvéreket, hogy felajánlásaikat a gyóntatószék mellett helyezzék el, előre is köszönjük nagylelkű adományaikat!

·       Itt az adóbevallások elkészítésének ideje. Személyi jövedelemadójuk 2x1 %-át felajánlhatják egyrészt a Katolikus Egyháznak (technikai azonosító: 0011), másrész a Bozóky Gyula Alapítványnak (adószám: 18710034-1-13).

·       Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!