FELSŐGÖD - HIRDETÉS 2021. FEBRUÁR 7.-14.

VASÁRNAP (február 7.)

8.30: † Jánosokért és Lászlóért

18.00: Kovács és Bagdi család † tagjaiért

SZERDA (február 10.)

18.00: † Ida lelki üdvéért

CSÜTÖRTÖK (február 11.)

PÉNTEK (február 12.)

18.00: † Erdélyi Lajosné lelki üdvéért

VASÁRNAP (február 14.)-Évközi 6. vasárnap

8.30: Hívekért

18.00: Élő családtagokért és rokonokért

·       Febr. 11-én van a Betegek Világnapja. A járványhelyzet miatt az idén a betegek kenetének közösségi kiszolgáltatását nem végezzük el, de kísérjük imáinkkal a beteg és szenvedő embertársainkat.

·       Febr. 13-án szombaton délelőtt 9 órakor itt templomunkban Marton Zsolt váci megyéspüspök, az MKPK Családügyi Bizottságának elnöke szentmisét mutat be „Házaspároknak a házaspárokért”, koncelebrál Miklusiak Krzysztof SDS atya. A felsőgödi plébánia honlapján várjuk a regisztráló házaspárokat, akiknek külön helyet biztosítunk és kis ajándékkal kedveskedünk. Kérjük, a házaspárok jelezzék azt is, ha ebben az évben valamilyen kerek évfordulót ünnepelnek. Az erre a napra hirdetett dr. Papp Miklós előadása ősszel lesz megtartva.

·       Szombaton a püspöki szentmise miatt csak 10 órától lesz szentségimádás, este fél 8-ig!

·       Febr. 12-én pénteken a 4. csoport következik a takarításban, előre is köszönjük!

·       Szeretettel várjuk vissza a ministráns gyermekeket az oltár körüli szolgálatra.

·       Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!