HIRDETÉS 2021. január 31. – február 7. ÉVKÖZI 4. VASÁRNAP

VASÁRNAP (január 31.)

8.30: Hívekért

18.00: † Dezső lelki üdvéért

SZERDA (február 3.) - Szent Balázs püspök és vértanú e.

18.00: † Kátai Aladárné lelki üdvéért

CSÜTÖRTÖK (február 4.)

PÉNTEK (február 5.) – Szent Ágota szűz és vértanú e.

18.00: † Bagdi Balázs és Nagyszülők lelki üdvéért

VASÁRNAP (február 7.)-Évközi 5. vasárnap

8.30: † Jánosokért és Lászlóért

18.00: Kovács és Bagdi család † tagjaiért

·       Köszönetet mondunk mindazoknak, akik tegnap délelőtt segítettek a karácsonyfák és a betlehem lebontásában, és a takarításban. Isten fizesse meg munkájukat!

·       Febr. 2-án kedden Urunk bemutatását, Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepét tartja Egyházunk. Ezen a napon Alsógödön lesz szentmise 18 órakor. A jövő vasárnapi szentmiséken megszenteljük a testvérek által hozott gyertyákat.

·       Febr. 5-én pénteken a 3. csoport következik a takarításban, előre is köszönjük!

·       Szeretettel várjuk vissza a ministráns gyermekeket az oltár körüli szolgálatra.

·       Febr. 13-án szombaton 17 órától dr. Papp Miklós görögkatolikus morálteológus tart házaspároknak előadást templomunkban a Házasság Hete alkalmából. A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A programot a Bozóky Gyula Alapítvány szervezi, adományokat az alapítvány céljaira köszönettel elfogadunk. Regisztrálni a honlapon lehet.

·       A járvány helyzetre tekintettel most elsőpénteken nem lesz beteglátogatás. Sürgős, kivételes esetekben a plébános atyát lehet keresni.

·       Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!