HIRDETÉS 2021. január 3-10.

VASÁRNAP (január 3.)

18.00: Szentmise

SZERDA (jan. 6.)-URUNK MEGJELENÉSE, VÍZKERESZT, Parancsolt ünnep!

18.30: † Gáspár édesapáért és a Simó család élő tagjaiért

/Alsógödön 17.00 órakor lesz szentmise/

CSÜTÖRTÖK (jan. 7.)

PÉNTEK (jan. 8.)

18.00: Hálából Nikolett gyógyulásáért

VASÁRNAP (január 10.)-URUNK MEGKERESZTELKEDÉSE

8.30: † Schneider Jánosné lelki üdvéért

18.00: † Szabó Nándor és neje Újhelyi Mária, és a Marsai család †tagjaiért

·           Kristóf atya sajnos lebetegedett, a helyettesítéstől és gyógyulástól függően igeliturgiák lehetnek a szentmisék helyett.

·       A héten Vízkereszt ünnepe lesz, parancsolt ünnep. Akik szeretnék házukat, lakásukat megszenteltetni, jelentkezzenek Wagner Mihály diakónusnál (tel: 30/378-1123), vagy Kristóf atyánál.

·       Január 8-án pénteken a 3. csoport következik a takarításban, előre is köszönjük!

·       A templomtakarító csoportokba várjuk újabb testvérek segítségét! Akik hosszabb távon tudnának vállalni ilyen szolgálatot, kérjük jelentkezzenek a sekrestyében.

·       Szombatonként egész napos szentségimádást tartunk templomunkban, reggel 6-tól este 19.30-ig.

·       Ima-apostolkodásra hívjuk a testvéreket: egy 85 éves kármelita apáca kiadott egy 3 kötetes imagyűjteményt, szeretetből, ingyen küldi. Ezek a könyvek hátul a kisasztalon megtekinthetők, aki kér belőle, kérjük iratkozzon fel.

·       Akik a járvány helyzet miatt nem tudnak részt venni a szentmiséken, azok számára a vasárnapi és ünnepi szentmisék élőben követhetőek a „Felsőgöd Plébánia” youtube csatornáján. Kérjük a testvéreket, jelezzék ezt az érintettek felé.

·       Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat!

·       Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!