HIRDETÉS 2020. november 15.-22. - ÉVKÖZI 33. VASÁRNAP

Kategória: Hídetések
Megjelent: Írta: Heltovics Ede

VASÁRNAP (november 15.)

          8.30: Hálából 39. házassági évfordulóra

        18.00: Kövér és Katona család † szeretteiért

 

SZERDA (november 18.)

        18.00: Élő gyermekért

 

CSÜTÖRTÖK (november 19.)

         18.00: Szentségimádás

 

 PÉNTEK (november 20.)

          18.00: † Gézáért, élő és † családtagokért

 

VASÁRNAP (november 22.)-KRISZTUS A MINDENSÉG KIRÁLYA főünnepe

            8.30: †György János és felesége lelki üdvéért

          18.00: Sógor András és felesége lelki üdvéért

 

·       Ezen a héten a 2. csoport következik a takarításban, köszönjük szolgálatukat.

·       2021-re is meg lehet rendelni a gyerekeknek szóló Élő Kenyér misekalauzt. Ez egy színes folyóirat 5-12 éves gyerekeknek, amely tartalmazza minden vasárnapra a mise, az olvasmány, a szentlecke és az evangélium szövegeit. Rövid magyarázatok, feladatok is segítik a megértést. A gyerekek így követni tudják, amit hallanak. Az előfizetés egy évre változatlanul 4800 Ft – (Tehát egy szám 400 Ft). Aki kéri az újságot, az november 29-éig jelentkezzen valamelyik gödi templom sekrestyéjében. Fizetni a sekrestyékben a jelentkezéssel együtt kell.

·       Nov. 21- én szombaton 6 órától 19.30-ig folyamatosan csendes szentségimádás lesz, de közben 17-18 óráig, készülve az Eucharisztikus Kongresszusra, és kapcsolódva a világméretű imaalkalomhoz, vezetett szentségimádást tartunk!

·       Szeplőtelen Fogantatás ünnepe előtt, nov. 30.-tól dec.8.-ig, imakilencedet tartanánk családjainkért 1-1 óra otthoni kötött és egyéb szívből mondott imával. Keresünk a nap 24 órájára 24 áldozatkész Testvért, vagy ha ez nem sikerül, legalább 6 órától este 24 óráig 18 embert, aki erre 9 napon át tud vállalkozni a neki megfelelő órában. Érdeklődni és feliratkozni Váraljai Istvánnénál lehet.

·       Jövő vasárnap a Karitász javára történik a gyűjtés.

·       Jövő évi naptárak és kalendárium kapható a sekrestyében.

·       Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!

. Minden jog fenntartva | JOGI NYILATKOZAT