HIRDETÉS 2020. november 1.-8. - MINDENSZENTEK FŐÜNNEPE

VASÁRNAP (november 8.)-Évközi 32. vasárnap

8.30: Fenyőfalvi, Novák és Csorba család élő és † tagjaiért

18.00: † Szülőkért és Nagyszülőkért

·       Ma délután 3 órakor az Új temető ravatalozójánál megemlékező imádkozás lesz halottainkért, majd utána a síremlékek megáldása lesz.

·       Ezen a héten első péntek lesz. Kérjük jelentsék be a sekrestyében idős és beteg testvéreinket. A beteglátogatás a délelőtti órákban lesz.

·       Ezen a héten a 4. csoport következik a takarításban, köszönjük szolgálatukat.

·       Aki szeretne feliratkozni a gödi plébániai levelezőlistára, a kijáratnál álló testvéreknél megteheti.

·       Szombatonként reggel 6-tól este 22 óráig szentségimádási lehetőség van templomunkban. Akik tudnának vállalni egy-egy órát a nap folyamán, kérjük iratkozzanak fel a sekrestyében az időpont megjelölésével.

·       November 7-én Őszi Ifjúsági Találkozót tart az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség Vácon a Galamb utcai Oktatási Központban. 13 éves kortól várják a fiatalokat. A program reggel 9 órakor kezdődik, és a 16 órási szentmisével zárul. Részletek a közösség facebook oldalán és a mente.hu oldalon olvashatók.

·       Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!