HIRDETÉS - 2020. október 25.-november 2. - Évközi 30. vasárnap

18.00: Zsezserán család élő és † tagjaiért

HÉTFŐ (november 2.) – HALOTTAK NAPJA

8.30: Egyházközség elhunytjaiért  /Alsógödön 18 órakor lesz szentmise/

·       November 1-én vasárnapi miserend lesz mindkét templomban. Délután 3 órakor az Új temető ravatalozójánál megemlékező imádkozás lesz halottainkért, majd utána a síremlékek szentelése lesz.

·       Ezen a héten a 3. csoport következik a takarításban, köszönjük szolgálatukat.

·       Aki szeretne feliratkozni a gödi plébániai levelezőlistára, a kijáratnál álló testvéreknél megteheti.

·       Okt. 30-án pénteken este 8 órakor énekes dicsőítés lesz gitáros fiataljaink vezetésével, szeretettel hívják a testvéreket!

·       Szombatonként reggel 6-tól este 22 óráig szentségimádási lehetőség van templomunkban. Akik tudnának vállalni egy-egy órát a nap folyamán, kérjük iratkozzanak fel a sekrestyében az időpont megjelölésével.

·       A bejáratnál ingyen elvihető a Szent II. János Pál pápáról szóló kis füzet, melyet a Lengyel Nagykövetség finanszírozásával adtak ki, szeretettel ajánljuk!

·       Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!