HIRDETÉS 2020. október 18.-25. - Évközi 29. vasárnap

VASÁRNAP (október 25.) – Évközi 30. vasárnap

8.30: Hálából 70. házassági évfordulóra

18.00: Sándor István halálának 10. évfordulójára

·       Mai napon a missziók javára történik a perselygyűjtés, köszönjük adományaikat!

·       Ma este 8 óráig lehet megtekinteni a jótékonysági festmény kiállítást és vásárt a közösségi házban Varga Éva festőművész testvérünk alkotásaiból. A kiállítás ingyenes, de a befolyt adományokból egyrészt a templomtorony felújítását, másrészt a Búzaszem Iskola tornatermének építését szeretné támogatni. Szeretettel hívjuk a kedves híveket erre a kiállításra!

·       Október a Szűzanya hónapja, a rózsafüzért szerdán-csütörtökön-pénteken fél 6-tól imádkozzuk.

·       Ezen a héten a 2. csoport következik a takarításban, köszönjük szolgálatukat.

·       bérmálkozás október 25-én lesz Alsógödön a ½ 11 órási szentmise keretében. Kérjük, hogy a járványügyi szabályok betartásával csak a bérmálkozók és családtagjaik vegyenek részt ezen a misén!

·       Aki szeretne feliratkozni a gödi plébániai levelezőlistára, a kijáratnál álló testvéreknél megteheti.

·       Az egyházközség folyamatos megújításának jegyében keresünk olyan testvéreket, akik részt vállalnának az egyházközségen belüli személyes kapcsolatok építésében és erősítésében. Ezt a szolgálatot leginkább a misék előtt és után kellene végezni. Aki úgy érzi, hogy neki szól ez a hívás, az jelentkezzen a sekrestyében!

·       Szombatonként reggel 6-tól este 22 óráig szentségimádási lehetőség van templomunkban. Akik tudnának vállalni egy-egy órát a nap folyamán, kérjük iratkozzanak fel a sekrestyében az időpont megjelölésével.

·       Jövő vasárnap (okt.25.) lép érvénybe a téli időszámítás, amikor egy órával visszaállítjuk óráinkat.

·       Akik síremléket szeretnének megáldatni, kérjük jelezzék a sekrestyében.

·       Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!