HIRDETÉS 2020. október 11.-18. Évközi 28. vasárnap

VASÁRNAP (október 18.) – Évközi 29. vasárnap

8.30: † Szülőkért, testvérért és élő családért

18.00: † Berecz János és Jánosné nagyszülők lelki üdvéért

·       Október a Szűzanya hónapja, a rózsafüzért szerdán-csütörtökön-pénteken fél 6-tól imádkozzuk.

·       E héten befejeződött a templomtorony felújítása. Hálásan köszönjük mindazok támogatását, akik erre a célra adakoztak. Egyúttal jelezzük, hogy megváltozott plébániánk bankszámlaszáma, az új számlaszám megtalálható a honlapon és a hirdetőtáblán. A régi számlaszám hamarosan meg fog szűnni, ezért kérjük, hogy oda már ne utaljanak!

·       Okt.16-án pénteken az 1.csoport következik a takarításban, köszönjük szolgálatukat.

·       bérmálkozás október 25-én lesz Alsógödön a ½ 11 órási szentmise keretében. Kérjük, hogy a járványügyi szabályok betartásával csak a bérmálkozók és családtagjaik vegyenek részt ezen a misén!

·       Ovis hittan indul a plébánián nagycsoportos óvodások számára. Az első foglalkozás okt. 12-én hétfőn délután 4 órakor lesz.

·       Okt.16-án pénteken 19 órakor az alsógödi plébánián megbeszélés lesz a bérmálásra készülők számára.

·       Okt.18-án vasárnap 9.30-tól este 8 óráig jótékonysági festmény kiállítás és vásár lesz a közösségi házban Varga Éva festőművész testvérünk alkotásaiból. A kiállítás ingyenes, de a befolyt adományokból egyrész a templomtorony felújítását, másrészt a Búzaszem Iskola tornatermének építését szeretné támogatni. Szeretettel hívjuk a kedves híveket erre a kiállításra!

·       Jövő évi naptárak és kalendárium kapható a sekrestyében!

·       Szombatonként egész napos (6-22 óráig) szentségimádási lehetőség van templomunkban.

·       Akik síremléket szeretnének megáldatni, kérjük jelezzék a sekrestyében.

·       Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!