Hirdetés 2020. szept. 20-27. - Évközi 25. vasárnap

VASÁRNAP (szeptember 27.) – Évközi 26. vasárnap

8.30: Elsőáldozókért

18.00: Gál család † tagjaiért, Margit, Mihály és István lelki üdvéért

·        A jelenlegi járványhelyzetre tekintettel a következőket hirdetjük:

-         Jövő vasárnap a 8.30-kor kezdődő szentmisén minden elsőáldozó csak a legszűkebb családjával vehet részt.  (Alsógödön a 10.30-kor kezdődő misère ugyanez érvényes, ott ekkor lesz az elsőáldozás.)

-         Aki nem érintett az elsőáldozásban, azt tisztelettel kérjük, hogy Alsógödön a szombat esti vagy Felsőgödön a vasárnap esti szentmisén vegyen részt.

-         A miséken minden 7 év feletti hívő viseljen maszkot! A 60 év feletti hívők lehetőség szerint a hétköznapi miséket látogasság, a vasárnapi miséket a médiában kövessék. Folyamatban van plébániánkon az online mise közvetítés megoldása.

-         Figyelmükbe ajánljuk a hirdetőtáblán olvasható járványügyi rendelkezéseket!

·        Szept. 23-án szerdán este 7 órakor szülői értekezlet lesz az elsőáldozásra készülő gyermekek szülei számára a plébánián. A szülőknek gyónási lehetőség lesz:

-         Alsógödön csütörtökön a 18 órai  szentmise után,

-         Felsőgödön pénteken a 18 órai szentmise után.

·        Tart a templomtorony felújítása. Kérjük, hogy körültekintően  közlekedjenek a templom környékén.  Akik szeretnének adománnyal hozzájárulni a felújításhoz, megtehetik átutalással, vagy az új sárga csekken. Előre is köszönjük a támogatásokat!

·        Szept. 25-én pénteken a 2.csoport következik a takarításban, köszönjük szolgálatukat.

·        Szept. 26-án szombaton lesz Simó György testvérünk akolitussá avatása, szűkkörű szentmise keretében. Kísérjük őt imáinkkal.

·        Okt.18-án vasárnap jótékonysági kiállítás és vásár lesz a plébánián Varga Éva testvérünk festményeiből.

·        Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és adományt nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!