Hirdetés - 2020. szept. 13.-20. - Évközi 24.vasárnap

VASÁRNAP (szeptember 20.) – Évközi 25. vasárnap

8.30: † Gál nagyszülőkért

18.00: † Dr. Mácsik Istvánért és élő Máriáért

·        Megkezdődött a templomtorony felújítása. Kérjük a Testvéreket, hogy körültekintően  közlekedjenek a templom környékén.  Akik szeretnének adománnyal hozzájárulni ehhez a felújításhoz, megtehetik átutalással, vagy csekken. Felhívjuk figyelmüket, hogy a plébánia bankszámlaszáma megváltozott, megtalálható a honlapon, valamint az új sárga csekkek hátul a kisasztalról elvihetők. Előre is köszönjük a támogatásokat!

·        Baba-mama klub indult a felsőgödi plébánián, az alkalmak péntekenként 10-12 óra között vannak. Szeretettel várnak minden édesanyát és gyermekét Alsó- és Felsőgödről egyaránt. Érdeklődni Miklós Ritánál és Szamosfalvi Zsuzsánál lehet. További információ a faliújságon.

·        A szentmisék előtt gyóntatás van, éljünk a lehetőséggel.

·        Szept. 18-án pénteken az 1.csoport következik a takarításban, köszönjük szolgálatukat.

·        Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és adományt nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!

·        A hirdetések nyomtatott formában hátulról elvihetők.