Hirdetés szeptember 6.-13. - Évközi 23.vasárnap

Kategória: Hídetések
Megjelent: Írta: Heltovics Ede

VASÁRNAP (szeptember 6.)

          8.30: † Tóth István és neje Erzsébetért

        18.00: † Gyimesi György lelki üdvéért

 

SZERDA (szeptember 9.)

        18.00: † Herceg Ferenc és családtagjai lelki üdvéért

 

CSÜTÖRTÖK (szeptember 10.)

         18.00: Szentségimádás

                  

PÉNTEK (szeptember 11.)

          18.00: † Imre lelki üdvéért

         

VASÁRNAP (szeptember 13.) – Évközi 24. vasárnap

          8.30: † Édesanyáért és Édesapáért

        18.00: † Mária lelki üdvéért

 

·        Marton Zsolt megyéspüspök atya rendelkezése értelmében a járványhelyzet miatt a szept.5-6-i és 8-i mátraverebély-szentkúti és máriabesnyői Kisboldogasszony-búcsúk, valamint szept.12-13-án a vác-hétkápolnai templom búcsúja elmarad.

·        Baba-mama klub indul a felsőgödi plébánián péntekenként 10-12 óra között. Az első alkalom szeptember 11-én lesz. Szeretettel várnak minden édesanyát és gyermekét Alsó- és Felsőgödről egyaránt. Érdeklődni Miklós Ritánál és Szamosfalvi Zsuzsánál lehet. További információ a faliújságon.

·        Szükségessé vált a templomtorony tetőzetének felújítása. A munkálatok e hét szerdán elkezdődnek, kérjük a Testvéreket, hogy óvatosan közlekedjenek a templom mellett. Akik szeretnének adománnyal hozzájárulni ehhez a felújításhoz, megtehetik átutalással, vagy csekken. Felhívjuk figyelmüket, hogy a plébánia bankszámlaszáma megváltozott, megtalálják a honlapon, valamint az új sárga csekkek hátul a kisasztalról elvihetők.

Előre is köszönjük!

·        Templomunkban szeptember 27-én lesz az elsőáldozás. Kérjük a Testvérek imáját az elsőáldozásra készülő gyermekekért!

·        Szept. 11-én pénteken a 4.csoport következik a takarításban, köszönjük szolgálatukat.

·        Jövő évi naptárak és kalendárium megvásárolhatók a sekrestyében.

·        Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és adományt nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!

. Minden jog fenntartva | JOGI NYILATKOZAT